reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
My podobne objawowo, więc razem musimy polecieć 😁
Bardzo bym chciała, no ale umnie stosunek 1.08 i 12,13,14,15,16,17,i 18.08 😁😁😁 więc seks dla samej przyjemnosci już...na pewno w owu nie trafilam 😥 i we wrześniu tez sie juz nie zapowiada, bo mąż wyjezdza 5-16.09 w samym czasie pewnie gdy ta owu będzie 😖😖🥴
Za to od wczoraj bolą mnie piersi potężnie więc @ za rogiem.😐
 
Bardzo bym chciała, no ale umnie stosunek 1.08 i 12,13,14,15,16,17,i 18.08 😁😁😁 więc seks dla samej przyjemnosci już...na pewno w owu nie trafilam 😥 i we wrześniu tez sie juz nie zapowiada, bo mąż wyjezdza 5-16.09 w samym czasie pewnie gdy ta owu będzie 😖😖🥴
Za to od wczoraj bolą mnie piersi potężnie więc @ za rogiem.😐
No to problem jest, jak są wyjazdy... Ja, co do piersi, to nie miewam bólu etc. na miesiaczke np. Przy wcześniejszych ciazach też nie wspominam, albo i już nie pamiętam? Żebym miała bóle.
 
Rośnie 🤞

Na proga czekam jeszcze. Ale powiem wam, że chyba w sobotę zrobię powtórkę. Mam jeszcze jedno skierowanie z luxmedu

Dziękuję wam wszystkim za kciuki ♥️
@LadyCaro pierwsza dzisiaj o mnie wspomniałas i przyznam, że było to bardzo miłe i się wzruszyłam jak zobaczyłam te wpisy, aż się popłakałam ale nie pisałam wcześniej bo trochę głupio 😅
 

Załączniki

  • IMG_20220818_134152.jpg
    IMG_20220818_134152.jpg
    291,8 KB · Wyświetleń: 169
reklama
Do góry