reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

jak myślisz do kiedy jest jeszcze nadzieja?


Ja kupiłam jakiś dziwny test „puwer” (tylko taki był) i jutro będę chyba ostatni raz testować…
Jutro 26 dc i najprawdopodobniej 11dpo wiec myśle, że jak jutro nic z tego nie wyjdzie to znaczy, że dupa w tym miesiącu :-(
Trzeba będzie się podnieść.. i zawalczyć o wrzesień.
Jestem po 8 ciążach i w każdej test wyszedł mi w innym dniu, najpóźniej cień miałam ok 12dpo dlatego zazwyczaj testuję do 13dpo, później co najwyżej może wyjść jeszcze biochem czy CP...
 
reklama
jak myślisz do kiedy jest jeszcze nadzieja?


Ja kupiłam jakiś dziwny test „puwer” (tylko taki był) i jutro będę chyba ostatni raz testować…
Jutro 26 dc i najprawdopodobniej 11dpo wiec myśle, że jak jutro nic z tego nie wyjdzie to znaczy, że dupa w tym miesiącu :-(
Trzeba będzie się podnieść.. i zawalczyć o wrzesień.
Ja zawsze mówię, że nadzieja jest do momentu, aż okres nie przyjdzie 🙈. Wiadomo, że może być jeszcze inna rzeczy które mają wpływ na jego brak, ale to takie moje podejście.
 
Dziewczyny...
Byłam w mieście, zrobiłam test po 5 h, i bylam w tym publicznym wc tak podescytowana, że wydawalo mi sie jakby cos bylo, a potem, stwierdziłam że co ja sobie wkręcam, no i wogole od 3.08 byloby za wcześnie . Wrzuciłam do torebki wrocilam no i jest ale to chyba testowa raczej. Może któraś robiła ten test i podpowie. On ma kreske testową prawda? Na jutro tez mam bo dala mi w aptece 2w1. Z rana sie upewnię.
 

Załączniki

  • 20220810_174526.jpg
    20220810_174526.jpg
    772,1 KB · Wyświetleń: 151
  • 20220810_174008.jpg
    20220810_174008.jpg
    611 KB · Wyświetleń: 153
Dziewczyny...
Byłam w mieście, zrobiłam test po 5 h, i bylam w tym publicznym wc tak podescytowana, że wydawalo mi sie jakby cos bylo, a potem, stwierdziłam że co ja sobie wkręcam, no i wogole od 3.08 byloby za wcześnie . Wrzuciłam do torebki wrocilam no i jest ale to chyba testowa raczej. Może któraś robiła ten test i podpowie. On ma kreske testową prawda? Na jutro tez mam bo dala mi w aptece 2w1. Z rana sie upewnię.
powinni karać producentów za te kreski testowe.
Ja tez nigdy nie wiem czy to już „to” czy to tylko testowa.
 
Dziewczyny...
Byłam w mieście, zrobiłam test po 5 h, i bylam w tym publicznym wc tak podescytowana, że wydawalo mi sie jakby cos bylo, a potem, stwierdziłam że co ja sobie wkręcam, no i wogole od 3.08 byloby za wcześnie . Wrzuciłam do torebki wrocilam no i jest ale to chyba testowa raczej. Może któraś robiła ten test i podpowie. On ma kreske testową prawda? Na jutro tez mam bo dala mi w aptece 2w1. Z rana sie upewnię.
Tak, tak wygląda kreska testowa. Powtórz jutro i sprawdź czy nadal jest jakas kreska. 😉
 
Dziewczyny...
Byłam w mieście, zrobiłam test po 5 h, i bylam w tym publicznym wc tak podescytowana, że wydawalo mi sie jakby cos bylo, a potem, stwierdziłam że co ja sobie wkręcam, no i wogole od 3.08 byloby za wcześnie . Wrzuciłam do torebki wrocilam no i jest ale to chyba testowa raczej. Może któraś robiła ten test i podpowie. On ma kreske testową prawda? Na jutro tez mam bo dala mi w aptece 2w1. Z rana sie upewnię.
Ale wiesz ze z tej ekstytacji go zalałas?
 
reklama
Dziewczyny, trochę zmieniając temat. Czy któraś w Was jest może na etapie „ szlag mnie trafia w tej robocie, ale nie zmieniam bo A NÓŻ będę w ciąży”? Ja właśnie tkwię w takim gownie już blisko rok iii jestem już totalnie załamana.. Z miesiąca na miesiąc oddalam wysyłkę CV, oddalam moment, kiedy cisnę wypowiedzeniem, w każdym miesiącu wypatruje tej cholernej drugiej kreski na teście ciążowym iii z zażenowaniem patrząc na swoją przykra twarz w lustrze mówię sobie - No nic, za miesiąc na pewno się uda… i karuzela się kręci, a ja … a ja mam coraz większe mdłości..
Przepraszam, ze się tu tak wyrzyguje, ale serio, nie mam już siły. Proszę, powiedz któraś, ze taz tak masz, albo inna kopnij mnie w dupe 😩
 
Do góry