reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

No tak ...Ale przy prawidłowym cipki 28 dniowym,14 dnia powinna być owulka,a same mówicie, że chodzicie na monitoring i owulka jest wcześniej bądź pozniej.wiec łatwo o wpadkę jeśli się stosuje taka metodę...no chyba że te kobiety co stosują taka metodę mało mają sexu 😊
Przy prawidlowej cipce na pewno 🤣😂🤣😂🤣😂
Przepraszam taki żarcik sytuacyjny...
Co do seksu, nie wiem my lubimy i nadal sporo go w naszym życiu, juz z tego forum wnioskować można, ze jest szereg przyczyn, ktore decydują uda sie czy nie i ze to loteria, chyba ze ma się 17 lat i zaczyna zycie seksualne... ja do poznania meza, zawsze bralam hormony, bo nie chcialam byc mama wtedy.
 
reklama
pytanie do tego, ale nie wiem czemu się nie dało odpowiedzieć
Jeśli to do mnie to zrobiłam progesteron z krwi wczoraj, czyli ok 7 dni po owulacji. Wynik to 16, czyli prawdopodobnie owulacja była. Na USG lekarz nie umiała dokładnie powiedzieć czy była owualcja, bo brak ciałka żółtego ale grube endometrium
 
No to dziewczyny macie cholerne szczęście z tym sluzem ,bo mi on o niczym nie mówi...mam wrażenie że co Kika dni to inaczej...dlatego już nawet tego nie sprawdzam...teraz byłam pewna że owulka jest ,ból ,sluz 13 dc A tu dupa...nie ma ,nie było i nie będzie...także wiem że to może też zmyli i pewności na 100 % nie można mieć tylko obserwując
 
No to dziewczyny macie cholerne szczęście z tym sluzem ,bo mi on o niczym nie mówi...mam wrażenie że co Kika dni to inaczej...dlatego już nawet tego nie sprawdzam...teraz byłam pewna że owulka jest ,ból ,sluz 13 dc A tu dupa...nie ma ,nie było i nie będzie...także wiem że to może też zmyli i pewności na 100 % nie można mieć tylko obserwując
Też nie zdecydowałabym się na taką metodę ale dla każdego coś dobrego. Jeśli jakiejś kobiecie odpowiada to super. Ja zabezpieczałam się krążkami i to była dla mnie odpowiednia metoda
 
Przy prawidlowej cipce na pewno 🤣😂🤣😂🤣😂
Przepraszam taki żarcik sytuacyjny...
Co do seksu, nie wiem my lubimy i nadal sporo go w naszym życiu, juz z tego forum wnioskować można, ze jest szereg przyczyn, ktore decydują uda sie czy nie i ze to loteria, chyba ze ma się 17 lat i zaczyna zycie seksualne... ja do poznania meza, zawsze bralam hormony, bo nie chcialam byc mama wtedy.
Chodziło mi o cykl 😂😂😂
Ale żart się udał 😅
 
Też nie zdecydowałabym się na taką metodę ale dla każdego coś dobrego. Jeśli jakiejś kobiecie odpowiada to super. Ja zabezpieczałam się krążkami i to była dla mnie odpowiednia metoda
No widzisz,kobiety taka metodę stosują jako antykoncepcja i nie zachodza,a my stosujemy jako planowanie ciąży i też nie zachodzimy 😡😡
 
No widzisz,kobiety taka metodę stosują jako antykoncepcja i nie zachodza,a my stosujemy jako planowanie ciąży i też nie zachodzimy 😡😡
Myślę, że przy tym nie zachodzeniu są też inne czynniki. Nie można generalizować 🤷
Ja nie mierze temperatury, śluz mam inny to zauważam ale nie staram się długo, więc nie będę się wypowiadać czy się zachodzi czy nie.
 
reklama
Do góry