reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Jutro będę w mieście kupię test @ powinnam dostać za 14 dni więc chyba powinnam wykonać go za 4 dni dopiero najwcześniej. Mam 0,5% szansy na dwie II no ale sikanie i pół minuty oczekiwania jest takie przyjemne 😁😂🤣
Aha..to ty dopiero jesteś w połowie cyklu....więc to raczej nie sluz ciążowy...
 
Hej potrzebuję porady 🙄 Okres mi się spóźnia parę dni i postanowiłam zrobić testy, bo jest możliwość ciąży. Ten na górze robiony wczoraj wieczorem (38dc) a ten na dole dziś rano z pierwszego moczu. Czy mam omamy czy jest cień drugiej kreski albo może to być pasek testowy?
Pytanie czy ta kreska jest różowa a nie szara i czy była o czasie ? Bo test na zdjęciu wyglada na wyschnięty a kreska na fabryczna jak dla mnie
 
reklama
Do góry