reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Dziewczyny, zaczynam się martwić.. chyba będę musiała się wybrać do mojego ginekologa... Tak jak pisałam wcześniej miałam miesiączkę, przynajmniej tak uznałam że to @... Według mnie przyszła tydzień wcześniej, tj tydzień po domiemanej owulacji. Okres się skończył, było czysto przez ok 3 dni. Zrobiłam ten test co wyżej fotki wystawiałam, później kolejny test (negatywny).. teraz mam upławy w kolorze karmelowym plus był tam jeden skrzep, później już tylko zabarwione upławy. ( Dziś jest właściwy termin miesiączki, która powinnam dostać). Nic poza tym mi nie dolega, żadnych bóli. Czy może któraś miała podobną sytuację?
Jutro zadzwonię do mojego lekarza, umowie się na wizytę. Eh. Stresuje się.
 
reklama
Dziewczyny, zaczynam się martwić.. chyba będę musiała się wybrać do mojego ginekologa... Tak jak pisałam wcześniej miałam miesiączkę, przynajmniej tak uznałam że to @... Według mnie przyszła tydzień wcześniej, tj tydzień po domiemanej owulacji. Okres się skończył, było czysto przez ok 3 dni. Zrobiłam ten test co wyżej fotki wystawiałam, później kolejny test (negatywny).. teraz mam upławy w kolorze karmelowym plus był tam jeden skrzep, później już tylko zabarwione upławy. ( Dziś jest właściwy termin miesiączki, która powinnam dostać). Nic poza tym mi nie dolega, żadnych bóli. Czy może któraś miała podobną sytuację?
Jutro zadzwonię do mojego lekarza, umowie się na wizytę. Eh. Stresuje się.
Bardzo rozsądnie! Lepiej się upewnić co się dzieje. Nie chce siać paniki czy coś ale ostatnio na staraczkach jedna z dziewczyn opisala swoją historię, okazało się że była z ciąży pozamacicznej, a żadne z lekarzy nawet o tym nie pomyślał bo na USG była torbiel. Nawet bety nie zlecili 🥺 także lepiej sprawdzić


Edit to była historia @Aileen28 (oznaczam, żeby można było dosłanie się zapoznać)
 
Bardzo rozsądnie! Lepiej się upewnić co się dzieje. Nie chce siać paniki czy coś ale ostatnio na staraczkach jedna z dziewczyn opisala swoją historię, okazało się że była z ciąży pozamacicznej, a żadne z lekarzy nawet o tym nie pomyślał bo na USG była torbiel. Nawet bety nie zlecili 🥺 także lepiej sprawdzić
Obawiam się tego.
 
Nie no spokojnie, nie trzeba od razu zakładać najgorszego ale lepiej sprawdzic i spać spokojnie. Po tym co przeczytalam tutaj to nic mnie chyba nie zdziwi, takie są niektóre historie
Mam nadzieję, że to nic poważnego i cykl płata mi figle. Na szczęście na razie mnie nic nie boli. Zbadam wszystko dla pewności.
 
Dziewczyny a nie martwicie się ta sytuacja na Świecie? . My staramy się z mężem i bardzo chce być mamą ale jak czasem pomysle co się dzieje to mnie ogarniam strach, że i u nas może być coś podobnego jak na Ukrainie. Może to głupie ale jakoś martwię się tym
Kiedyś ( jeszcze z 2/3 miesiące temu) myślałam dokładnie to samo, ogarniał mnie dosłownie strach. Tak samo miałam z inflacja, nie pewna w dzisiejszych czasach praca itp itd. Ale doszlam do wniosku, ze niestety ale już tal jak było kiedyś nie będzie. Nie mozemy rezygnować z posiadania dziecka/dzieci na rzecz tego, ze może będzie lepiej 🤷‍♀️ Obawy zawsze będą :( ale każda z nas dołoży wszelkich starań by dzidzi nic nie zabrakło, a zwłaszcza bezpieczeństwa ❤️
 
reklama
Dziewczyny a nie martwicie się ta sytuacja na Świecie? . My staramy się z mężem i bardzo chce być mamą ale jak czasem pomysle co się dzieje to mnie ogarniam strach, że i u nas może być coś podobnego jak na Ukrainie. Może to głupie ale jakoś martwię się tym
Zawsze coś moze się zdarzyć, nie myślę o tym, bo mam juz 3 dziec...a
nie mam pewności kiedy była owulacja.
Lekarka kazała celować w 30 lipca. To by było dzisiaj 8dpo :-)
A kiedy zaczęlaś 1 dzien cyklu?
 
Do góry