reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Wszystko u mnie gitarka, czasem sobie zakaszle, ale nie wiąże tego z covidem bo z taką częstotliwością (czytaj raz na 3 dni 2 kaszlnięcia😂) to się każdemu zdarzy
To ja kaszlę od momentu infekcji codziennie, cały czas, jakby mi coś w gardle siedziało.
Mój kiero ma tak samo- tydzień przede mną był chory.

Lekarz mówi, że to normalne, bo płuca przy osłuchaniu czyste.

No cóż, chyba taka moja uroda🤷🏻‍♀️. Może to PMS się tak objawia😂.
 
reklama
Hej Dziewczyny, nie miałam w tym miesiącu czasu aby zaglądać tutaj na bieżąco- intensywny czas w pracy plus jeszcze tydzień wyjęty z życia przez jelitówkę :/
Gratulacje dla wszystkich przyszłych Mamuś! Trzymam za Was mocno kciuki :)
Jeżeli chodzi o mnie to dostałam 🩸🩸 także prezentu na urodziny nie będzie. Miałam się testować 29 a tu już jestem praktycznie po okresie (podejrzewam ze przez jelitowke szybciej przyszło 🩸).
W każdym razie jestem dobrej myśli, głowa do góry i idziemy po swoje 💪🏻 Next time :D
powodzenia również dla wszystkich testujących! Trzymam kciuki za Wasze dwie kreseczki 😍😍
 
Mam wyniki przyszły w nocy progesteron 33,80 ng/ml dwa dni temu był 29,47. Beta 88,10 była 29,5
jak pięknie urosła!

Mi się śniły dwie kreski i przez to obudziłam się o 5. Zrobiłam test. I biało :-(
Wyjątkowo bardzo mi smutno. Ten sen mi narobił nadzieji.

Będę jeszcze testować… :-/
 
Dziewczyny... Od kilku dni leczę się z przeziębienia, mam katar, przykleiłam sobie plasterek aromactiv i nie czuje jego zapachu 🤦‍♀️
Co brałyście na covid?
Groprinosin lub Neosine,
Na katar dostałyśmy z mamą jakieś świetne krople z przepisu lekarza(jak wstanę, to napiszę jakie)- u mnie po 2 dniach zniknął,
Witaminy C i D (w końskich dawkach), witaminy z grupy B i cynk. Wapń ze dwa razy sobie zrobiłam.
O kaszlu, gardle nic nie piszesz: na gardło miałam z przepisu Octeangin i do nawilżania- olejek w srayu Miramal a na kaszel Herbitusin, ale ja mam też swój syrop z pędów sosny.

Poza tym dużo piłam wody i herbaty z dodatkiem domowego soku z czarnej porzeczki.
 
tak to te ale ja nie bylam.u lekarza z tej kliniki poszlam do calkiem nie zrzeszonego.
Rozumiem, ale to, że nawet pójdziesz do innego to nie znaczy, że musi być dobry 🤷‍♀️, moim zdaniem za szybko na inseminacje i popieram opinie dziewczyn. Bo ja też mam w otoczeniu i nikt po 4 tygodniach nie sprawdzał czy już leki zadziałały, nawet jak normalnie się człowiek suplementuj to ocenia się efekt po 3mce.
 
reklama
Dziewczyny... Od kilku dni leczę się z przeziębienia, mam katar, przykleiłam sobie plasterek aromactiv i nie czuje jego zapachu 🤦‍♀️
Co brałyście na covid?
A moja rodzinka domowa ostatnio tym sie obkleiła, a ja na drugi dzień pytałam co tak smierdzi w całym domu🤪🥴😂
Moja radość z temperatury była przedwczesna niestety dzis spadek🙄😩
 

Załączniki

  • Screenshot_20221028-065632_My Calendar.jpg
    Screenshot_20221028-065632_My Calendar.jpg
    146,5 KB · Wyświetleń: 45
Do góry