reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Groprinosin lub Neosine,
Na katar dostałyśmy z mamą jakieś świetne krople z przepisu lekarza(jak wstanę, to napiszę jakie)- u mnie po 2 dniach zniknął,
Witaminy C i D (w końskich dawkach), witaminy z grupy B i cynk. Wapń ze dwa razy sobie zrobiłam.
O kaszlu, gardle nic nie piszesz: na gardło miałam z przepisu Octeangin i do nawilżania- olejek w srayu Miramal a na kaszel Herbitusin, ale ja mam też swój syrop z pędów sosny.

Poza tym dużo piłam wody i herbaty z dodatkiem domowego soku z czarnej porzeczki.
Dzięki :)
Z tym, że ja od poniedziałku jadę na gripexach 😒 jutro pójdę do lekarza (bo dzisiaj już nie ma wolnych terminów u mnie w przychodni)
 
reklama
To ja jakoś mało brałam 😂 po prostu dużo piłam. Brałam ibuprofen z polecenia lekarza i tu mój błąd bo robiłam to dopiero jak mnie coś bolało a kazał 2 razy na dobę. Później tak zaczęłam i było dużo lepiej. Woda morska do nosa plus xylometazolin no i tabletki na gardło plus z 3 dni ten steryd ale źle się po nim czułam. No i to tyle
 
Ja jak w lutym przechodziłam to leczyłam się solą emska, gripexem i syropem na kaszel. Ale mój miał dosyć łagodny przebieg - jak przeziębienie. Gorsze były skutki uboczne: do formy wracałam dobre 3 tygodnie tak to lał się ze mnie pot i bardzo szybko się męczyłam :(
 
Udało się!!!! Udało mi się Was nadrobić! Jakiś czas temu znalazłam forum Staraczki 2022. Ale żeby nie wbijać z buta postanowiłam przeczytać kilkaset stron żeby Was poznać. Jak już byłam blisko okazało się że powstał wątek bez tabu....znowu namiętne czytanie.... Wątek zgasł więc odpuscilam (słowo klucz). Ale jakoś tak mnie tu ciągnęło 😁 i udało się dziś 😁 to śmiech przez łzy bo powinnam dziś testować ale raczej dziś 🩸. Ale nie ma tego zlego-w listopadzie mam urodziny😀
 
reklama
Udało się!!!! Udało mi się Was nadrobić! Jakiś czas temu znalazłam forum Staraczki 2022. Ale żeby nie wbijać z buta postanowiłam przeczytać kilkaset stron żeby Was poznać. Jak już byłam blisko okazało się że powstał wątek bez tabu....znowu namiętne czytanie.... Wątek zgasł więc odpuscilam (słowo klucz). Ale jakoś tak mnie tu ciągnęło 😁 i udało się dziś 😁 to śmiech przez łzy bo powinnam dziś testować ale raczej dziś 🩸. Ale nie ma tego zlego-w listopadzie mam urodziny😀
No i taką postawę to ja szanuję :D
 
Do góry