reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Ja tam się nie męczę i uprawiamy seks jak jest ochota a, że mój ostatnio często za granicą i wraca tylko na tydzień na owulację to jest codziennie, dwa razy dziennie, rożnie. 😅 w tym miesiącu owulacja w czwartek a seks od poniedziałku do czwartku codziennie bo później musiał już jechać. 😅

Kiedyś też gdzieś czytałam (absolutnie nie przytoczę ani danych ani źródła bo tylko w mózgu mi świta 😂) że częsty seks może mieć korzystny wpływ przy czynnikach immunologicznych, coś tam było o tym że kobieta na stały kontakt z nasieniem ale nie pamiętam 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂
 
reklama
Dlaczego w ciążę zajść nie mogę
Pokonałam lutealną niedomogę,
Moje Tsh ma poziom wspaniały
Inne wyniki też wątpliwości nie dawały.

Zrobiłam monitoring owulacji,
Moje pęcherzyki sprzyają prokreacji,
Jajowody kontrast przepuszczają,
Może plemniki rady nie dają?

Niech zagnieżdża się szybko zygota,
Przecież nie jest to żadna cięzka robota
Endometrium jest gotowe
może trzeba uwolnić głowę?

Ogarnięta insulina,
Cukry, hormony - jestem zdrowa dziewczyna
Więc czy mogę łaskawie poprosić
Bym zdrową ciażę mogła donosić?
Wzruszyłam się serio... liryk do nienarodzonego 🤰🤱
 
Trochę obniżony jest ruch, ale ogólnie wyniki są w normie. Dziwi mnie brak morfologii. Są podwyższone komórki okrągłe, ale leukocyty w normie więc bym przymknęła oko.
Na sam ruch można trochę wpłynąć dietą, trochę suplami
Wlasnie nie wiem dlaczego... Ale mówisz, że ogólnie jest w porządku i nie powinniśmy się martwić na zapas?
 
Wlasnie nie wiem dlaczego... Ale mówisz, że ogólnie jest w porządku i nie powinniśmy się martwić na zapas?

No na pewno nie ma się czym martwić 😁
Jak zawsze mozna popracować nad czymś ale to u każdego się coś znajdzie.
Najbardziej szkoda ze nie ma tej morfologii bo to tala podstawa i w w zasadzie bardzo ważna
 
Dlaczego w ciążę zajść nie mogę
Pokonałam lutealną niedomogę,
Moje Tsh ma poziom wspaniały
Inne wyniki też wątpliwości nie dawały.

Zrobiłam monitoring owulacji,
Moje pęcherzyki sprzyają prokreacji,
Jajowody kontrast przepuszczają,
Może plemniki rady nie dają?

Niech zagnieżdża się szybko zygota,
Przecież nie jest to żadna cięzka robota
Endometrium jest gotowe
może trzeba uwolnić głowę?

Ogarnięta insulina,
Cukry, hormony - jestem zdrowa dziewczyna
Więc czy mogę łaskawie poprosić
Bym zdrową ciażę mogła donosić?
Piekna! Trochę jak modlitwa staraczki 😁❤️
 
reklama
Do góry