reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Dziękuję! To z tej owulacji odnalezionej dzięki Tobie 😅
Teraz Tobie życzę pięknej kreski od Kropka!
Tak, tak, to u nas! 34 dc, od owulacji... nie wiadomo tak do końca - jakiś 12/13/14? Bo to ten cykl w którym na monitoringu w 12 dc przy pęcherzyku 13,5 mm usłyszałam "raczej to cykl stracony, raczej z tego nic nie będzie" 😅
Prog w 22 dc - 1,4 i miałam już to olać, nie ma to nie ma, ale dzięki @lady_in_blue zrobiłam jeszcze w 29 dc i tam już było 17,8, czyli po prostu opóźniła się. Patrząc na naszą aktywność to nie dość że w "straconym cyklu", przy morfologii 1% to jeszcze złoty strzał 😅 Aż nie wierzę, że te kreski to moje 🙈 To się doktorek zdzwi 😅

Oby teraz wszystko dobrze było, bo ja to składam się z czarnych myśli, ale nie mogę sobie tak zatruć tego czasu.

W poniedziałek zrobię betę i proga, czy coś jeszcze warto od razu zrobić?
Przekaż panu doktorowi moje pozdrowienia :D czuję się wróżką chrzestną tego bombelka :D
 
My też rąbiemy, bo nie sposób przewidzieć jakiekolwiek tendencje. A jak leży w sztapelku to wytrwa nawet kilka sezonów.

No pewnie, lepiej mieć zapas niż później myśleć co będzie... U nas na wsi babka płaci po 2-3tys raty za prąd bo grzeje się grzejnikiem na prąd... Szkoda mi jej bo nie ma dzieci( syn zginął porażony prądem już z 20lat temu) są samotni z mężem, starzy chorzy ledwo chodzą. Czasem mąż im pojedzie pomoże, drzewa narabie bo nikt na wsi nie chce " za darmo" pomagać... A to tacy fajni ludzie, tylko mają wrednego psa...
 
Udało nam się z PGG węgiel kupić.

To że pieniądze poszły, nie gwarantuje, że węgiel bedzie.

Kopalnia zamknęła kalendarz na październik. I niewiadomo, kiedy otworzą na listopad, miałam już transport załatwiony 😡.

To są jaja.

Pomijam fakt, że zanim ktoś odebrał telefon na PGG, to 40 minut na infolinii czekałam.
Ja próbuje kupić węgiel na pgg od trzech miesięcy i się nie udaje. To jest tak żenujące, ze aż słów brak.
 
reklama
Nooo nareszcie dwie kreski!! Juuupi, gratulacje 🎊 ❤️

Widzę była dyskusja nt kosztów wizyt, moni. U mojej pani doktor wizyta razem z USG i cytologia jeśli jest potrzeba to 200zl. Sam monitoring to 60zl za wizytę :) dodam że jestem z podkarpackiego a takie ceny są w Rzeszowie :)
 
Do góry