reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Jak dacie taki z ekogroszkiem to stary na rzęsach stanie żeby zalać formę 🙈 🤣
Udało nam się z PGG węgiel kupić.

To że pieniądze poszły, nie gwarantuje, że węgiel bedzie.

Kopalnia zamknęła kalendarz na październik. I niewiadomo, kiedy otworzą na listopad, miałam już transport załatwiony 😡.

To są jaja.

Pomijam fakt, że zanim ktoś odebrał telefon na PGG, to 40 minut na infolinii czekałam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zart na poziomie dna i stu metrów mułu 😒😒😒😒
Pamietam jak spotykalam sie z moim starym 3 miesiace i jakos zeszlo na temat tego wspanialego zartu i powiedział, żebym absolutnie nigdy tak nie żartowała. Myslalam, ze dlatego, ze stres, a on dodal "bo juz bym sie ucieszyl a tu taki zawód". Bylam w szoku, że po 3 miesiacach tak powiedzial
 
Udało nam się z PGG węgiel kupić.

To że pieniądze poszły, nie gwarantuje, że węgiel bedzie.

Kopalnia zamknęła kalendarz na październik. I niewiadomo, kiedy otworzą na listopad, miałam już transport załatwiony 😡.

To są jaja.

Pomijam fak, że zanim ktoś odebrał telefon na PGG, to 40 minut na infolinii czekałam.

Dlatego ja mieszkając na wsi codziennie drewno rąbę bo na węgiel nie ma co liczyć ... Nawet po znajomości ... Więc oby tylko silnych mrozów nie było bo z zeszłego roku może tona węgla nam została
 
Pamietam jak spotykalam sie z moim starym 3 miesiace i jakos zeszlo na temat tego wspanialego zartu i powiedział, żebym absolutnie nigdy tak nie żartowała. Myslalam, ze dlatego, ze stres, a on dodal "bo juz bym sie ucieszyl a tu taki zawód". Bylam w szoku, że po 3 miesiacach tak powiedzial

Był odpowiedzialny i dorosły. Pozazdrościć takiego faceta ❤️❤️❤️
A tak z innej beczki... to teraz patrząc na tą młodzież to wcale to niedojrzałe jest...
 
Dlatego ja mieszkając na wsi codziennie drewno rąbę bo na węgiel nie ma co liczyć ... Nawet po znajomości ... Więc oby tylko silnych mrozów nie było bo z zeszłego roku może tona węgla nam została
Drewna mamy tyle, że jak już ten węgiel przyjedzie w końcu (🤞🏻), to mam nadzieję, że się zmieści do piwnicy.
 
Dziewczyny, to ja jednak przyszłam odszczekać ten wczorajszy post:
Zobacz załącznik 1450675
Miałam testować w poniedziałek, ale coś mnie podkusiło 🥺❤️
Gratulacje!!!!!!! Podaj numer do przelania tysiąca cebulionów :D


A kupiłam dziś w Pepco taki kombinezon z misia z uszkami na kapturze z myślą, że może któraś poczuje fluidy i zakreskuje :D
 
Dlatego ja mieszkając na wsi codziennie drewno rąbę bo na węgiel nie ma co liczyć ... Nawet po znajomości ... Więc oby tylko silnych mrozów nie było bo z zeszłego roku może tona węgla nam została
My też rąbiemy, bo nie sposób przewidzieć jakiekolwiek tendencje. A jak leży w sztapelku to wytrwa nawet kilka sezonów.
 
Tak, tak, to u nas! 34 dc, od owulacji... nie wiadomo tak do końca - jakiś 12/13/14? Bo to ten cykl w którym na monitoringu w 12 dc przy pęcherzyku 13,5 mm usłyszałam "raczej to cykl stracony, raczej z tego nic nie będzie" 😅
Prog w 22 dc - 1,4 i miałam już to olać, nie ma to nie ma, ale dzięki @lady_in_blue zrobiłam jeszcze w 29 dc i tam już było 17,8, czyli po prostu opóźniła się. Patrząc na naszą aktywność to nie dość że w "straconym cyklu", przy morfologii 1% to jeszcze złoty strzał 😅 Aż nie wierzę, że te kreski to moje 🙈 To się doktorek zdzwi 😅

Oby teraz wszystko dobrze było, bo ja to składam się z czarnych myśli, ale nie mogę sobie tak zatruć tego czasu.

W poniedziałek zrobię betę i proga, czy coś jeszcze warto od razu zrobić?
Ej to może mój pęcherzyk 13 mm w 29dc tez nie jest jeszcze taki zdyskwalifikowany 🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry