reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Mój mąż jest już po drugim badaniu nasienia i są już wyniki.
Po 2 miesiącach suplementacji jest widoczna poprawa, może szału jeszcze nie ma, ale jak dla mnie i tak jest duży krok do przodu. Polepszyły się praktycznie wszystkie parametry, ilość plemników w ejakulacie, więcej szybkich i postępowych, mniej wolnych ;) a co najważniejsze - morfologia z 0% wskoczyła na 2% 🤩

@LadyCaro wiem, że jesteś specjalistką, możesz rzucić swoim okiem na wyniki?
 

Załączniki

  • IMG_20221025_124226.jpg
    IMG_20221025_124226.jpg
    170,4 KB · Wyświetleń: 49
  • IMG_20221025_124301.jpg
    IMG_20221025_124301.jpg
    73,7 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Mój mąż jest już po drugim badaniu nasienia i są już wyniki.
Po 2 miesiącach suplementacji jest widoczna poprawa, może szału jeszcze nie ma, ale jak dla mnie i tak jest duży krok do przodu. Polepszyły się praktycznie wszystkie parametry, ilość plemników w ejakulacie, więcej szybkich i postępowych, mniej wolnych ;) a co najważniejsze - morfologia z 0% wskoczyła na 2% 🤩

@LadyCaro wiem, że jesteś specjalistką, możesz rzucić swoim okiem na wyniki?
No to już są całkiem spoko wyniki jak na moje oko :)
Nam się udało podciągnąć jeszcze mocniej z koncentracji 3mln/ ml :D
 
Mój mąż jest już po drugim badaniu nasienia i są już wyniki.
Po 2 miesiącach suplementacji jest widoczna poprawa, może szału jeszcze nie ma, ale jak dla mnie i tak jest duży krok do przodu. Polepszyły się praktycznie wszystkie parametry, ilość plemników w ejakulacie, więcej szybkich i postępowych, mniej wolnych ;) a co najważniejsze - morfologia z 0% wskoczyła na 2% 🤩

@LadyCaro wiem, że jesteś specjalistką, możesz rzucić swoim okiem na wyniki?
No to super, ze jest poprawa! Przypomnij proszę co mąż suplementował oraz czy była do tych supli dołączona jakaś drastyczna zmiana stylu życia 😉
 
No to już są całkiem spoko wyniki jak na moje oko :)
Nam się udało podciągnąć jeszcze mocniej z koncentracji 3mln/ ml :D
Dzięki ;) mam nadzieję, że kolejne miesiące przyniosą jeszcze większą poprawę. Bałam się, że morfo nie ruszy, ale jednak coś poszło do przodu.
No to super, ze jest poprawa! Przypomnij proszę co mąż suplementował oraz czy była do tych supli dołączona jakaś drastyczna zmiana stylu życia 😉
Suplementuje suplement z Health Labs FertileMe Complex for men. Teraz zaczął trzecie opakowanie. Jak skończy to kupimy już coś tańszego, bo bez przesady ;p W promce w kontigo najtaniej wychodziło za około 170 zł na miesiąc. Ale skład jest według mnie bardzo dobry.
Oprócz tego za bardzo nic więcej nie zmienił.. Jedynie spanie w luźnych gatkach i zrezygnował z gorących długich kąpieli, które uwielbiał.
Było we wrześniu trochę imprez - dwa wesela, 18stka i inne, więc z alko nie zrezygnował.. Niestety :p
Sport uprawia już od dawna, nie pali. W miarę zdrowe odżywianie też jest od dawna.
 
Hej. Jak będziecie robić zapisy na listopad to mnie wpiszcie pauzę bo byłam dziś u lekarza i myślałam że będę miała robioną inseminacje ale na moj odwieczny pech wyliczyl mi na 1 listopada a to jest święto a oni w święta nie robią 🤬 🤬🤬 moje wyniki w porządku ale mąż trochę słabo i kazał mu brać fertilman plus ale tylko raz dziennie gdzie na ulotce pisze 2x2 oraz pić 2 łyżki dziennie pyłku pszczelego...
No cóż nic innego narazie mi nie zostało tylko wam kibicować 👍👍
 
aaa, to też tak robiłam i miałam torbiel 😂
A wcześniej nie wiem, czy miałam torbiel, bo nie byłam na monitoringu xd możliwe, że miałam, ale się wchlanialy 😁
Dlatego właśnie idę, bo to, że w lipcu było wszystko cacy jeszcze nic nie znaczy :D Tak się też zastanawiam, czy mi pękają dalej pęcherzyki. Póki byl monitoring to były grzeczne, ale jak przestałam podglądać to cholera wie, co te huncwoty wyprawiają.
 
Zapisujemy się na testowanie! Proszę w pierwszym poście opowiedz nam coś o sobie. Pamiętaj by ustawić avatar - pozwoli nam to lepiej Cię zapamiętać 👧 Ten wątek nie służy ocenom testów z tzw. ni gruchy ni pietruchy ;) Jak któraś ma urodziny w tym przepięknym jesiennym 🍁 miesiącu to też proszę o info dostaniecie 👑

1. @Lili88 🩸
2.
3. @Mikimka 🩸
4. @Sylwanka89 🤰 @MalaMi1992 🩸
5. @Ewi12 🩸
6. @Emka_27 🚫
7. @LaLaLaKoala 🩸 @Dong 🩸
8. @klaudioszek 🩸 @Helilo 👑 🩸
9. @Wika.00 🩸
10. @Aczkolwiek@to_na_pralkę 🚫 @keisa92 🤰
11. @Paulinka1994 🩸 @ToTaRuda 🩸
12. @sawy 🚫 @stokrotka_ 🩸
13. @Klaudia126 🤰 @lady_in_blue 🩸
14. @Paulina ❤ 🩸
15.
16. @black_angel 🩸
17. @Doktur_M 🚫 @Wezu 🩸
18. @hachette 🩸 @LadyCaro 🩸 @Pepe88 🩸 @magda05 🚫
19. @AScarlett 🩸 @Hope99 🩸
20. @bienius992 🩸 @Cywil87 @Karola3092 🩸
21. @asiasiasia 🩸@CaroShell 🩸@Emka91 🩸
22. @Kejcik 🚫 @Motylkowa!
23. @Myszka2610 👑 🚫 @Staaraaczkaa25 🩸
24. @Pszczolka38 @Malwina89 👑 @Idealnienieidealna
25. @krasulka5 @Mrufka@@1 🩸 @Ceonis 🚫 @Cns432 🚫
26. @Nel331
27. @Julkajulka91 @izaka99 👑 @Lebkuchen_mum
28. @Mkd92
29. @Ewell_life 👑
30. @kolor
31. @Anezka11 @Carmen2412 @Smaily @Madlen37 @agutek_ @Cns432 @Lady With Cats 💍 @olka11135 👑 🩸 @Lily of the Valley ©

Palcami dotykają 👉👈👆👇 i nas zarażają:
@Agnes4312 🤰
@Harinka 🤰
@Bonnie9 🤰
@DobreMyśli 🤰
@Lubiekluskikladzione 🤰
@Aneczka2021 🤰
@Madame JS 🤰

Tryb pauzujący
@pluto_nova 🍸
@Ada0701 🍸
@angeliskax 🍸
@997tenNumerToKlopoty 🍸
@Gabson123 🍸
@Kylyyy1408 🍸
@Alabama89 🍸
@Serio 🍸
@Zazuu 👑🍸

Legenda:
🤰ciąża
🩸okres
🚫negatyw/brak okresu/cykl bezowulacyjny
💔biochem

Uwaga, wypowiadam zaklęcie.
Czary mary, czary mary,
Niech maczugą machnie stary,
Niech zapłodni Twą komórkę,
Urodź syna albo córkę ✨
Autorka: @Ceonis 🧙‍♀️🧞‍♀️
Dziewczyny, Staraczki,
Sprzedam tanio, całość za 50 zł +kw, najlepiej InPost, bo paczka może być chyba za 9.99 lub co sobie kto życzy...

Oeparol kompletne opakowanie +15 kapsułek z poprzedniego
Inofemkompletne opakowanie
Testy owu kompletne opakowanie +2 z poprzedniego.
 

Załączniki

  • IMG_20221024_210617.jpg
    IMG_20221024_210617.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 68
reklama
Do góry