reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Dzisiaj przyszedł zapas 🙂
Oby coś z tego wyszło 😁
Koniec użalania się !!!
Listopadzie nadchodzę !!! 🦊🍁
Plan jest taki:
Przede wszystkim seks!

1.Hoduje jajo
2.Jajo pęka
3.Zagnieżdża się
4.I jest dzidzi ❤️❤️❤️
5.Rodze po 9 miesiącach
 

Załączniki

  • e2dcdd88-3cce-4330-9711-5cdd3fb993e2.jpeg
    e2dcdd88-3cce-4330-9711-5cdd3fb993e2.jpeg
    86,5 KB · Wyświetleń: 87
idę w piątek do ginekologa zobaczyć, czy wyhodowałam jajeczko! 😀 będzie to 10 dc, zastanawiam się, czy może nie iść w czwartek? 🤔
zaczęłam stymulacje w 2dc, a wiem z autopsji, że po stymulacji dość szybko rosną te pęcherzyki
Ja idę jutro, 11 dc. Raz, że czas na cytologię, a dwa - nie byłam 4 miesiące przy tabsach od 3 do 7 dc, boski Aromek. Zastanawiam się, czy mi tam wszystko dobrze pęka i nic się nie spsuło, bo ten miesiąc był dziwny objawowo.
Myślę, że 10-11 dc to dobry moment ;)
 
Ja idę jutro, 11 dc. Raz, że czas na cytologię, a dwa - nie byłam 4 miesiące przy tabsach od 3 do 7 dc, boski Aromek. Zastanawiam się, czy mi tam wszystko dobrze pęka i nic się nie spsuło, bo ten miesiąc był dziwny objawowo.
Myślę, że 10-11 dc to dobry moment ;)
odstawiłas Aromka na 4 miesiące?
nie wiem, czy dobrze zrozumialam 😜
 
reklama
Byłam wczoraj na wizycie 2 pęcherzyki dominujące, zastrzyk i działanie a w czwartek wizyta czy pęcherzyki pękły. Jak ja bym chciała bliźniaki tak za pierwszą stymulacja. Wiem marzycielka że mnie 4 lata i nic. Leczyłam się rok w Krakowie też bez efektów. Zmieniłam lekarza i zobaczymy. Kiedy od owulacji powinien pojawić mi się okres gdyby nie udało się nam zaciążyć od zastrzyku ?
 
Do góry