reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Dziewczyny odczarowywać jeszcze ten miesiąc proszę ❤️, dawać kreseczki ⏸️.
Ja dziś zaczęłam swoją przygodę z mierzeniem temperatury, więc zobaczę co z tego wyjdzie 🤷‍♀️😂.
Ja dziś pasek mam jeszcze mocniejszy i dzis temperatura parę kresek w doł, tzn ze dziś dopiero jest ten pik? Z 36.47 na 36.39?
 

Załączniki

  • 20221024_063235.jpg
    20221024_063235.jpg
    319,6 KB · Wyświetleń: 56
  • Screenshot_20221024-063430_Premom.jpg
    Screenshot_20221024-063430_Premom.jpg
    245,8 KB · Wyświetleń: 56
Ja dziś pasek mam jeszcze mocniejszy i dzis temperatura parę kresek w doł, tzn ze dziś dopiero jest ten pik? Z 36.47 na 36.39?
To bym powiedziała, że dzień przed owu, według teorii to dzień przed owulacją spada temp. a potem powinna wzrosnąć, ale gdzieś to tak tylko czytałam, więc niech się dziewczyny wypowiedzą, bo nie chce w błąd wprowadzić. Bo test pokazuje faktycznie wyrzut Lh i to też świadczy chyba, że dojdzie do owu w przeciągu 24h - 36h, ale niech się dziewczyny doświadczone powiedzą🤷‍♀️. Ja bym dzisiaj na Twoim miejscu dołapała na seks Twojego i jutro powtórzyła 😁.
 
To bym powiedziała, że dzień przed owu, według teorii to dzień przed owulacją spada temp. a potem powinna wzrosnąć, ale gdzieś to tak tylko czytałam, więc niech się dziewczyny wypowiedzą, bo nie chce w błąd wprowadzić. Bo test pokazuje faktycznie wyrzut Lh i to też świadczy chyba, że dojdzie do owu w przeciągu 24h - 36h, ale niech się dziewczyny doświadczone powiedzą🤷‍♀️. Ja bym dzisiaj na Twoim miejscu dołapała na seks Twojego i jutro powtórzyła 😁.
No dzisiaj chyba nie da rady, mąż na 13 ma do pracy, a było regularnie 21.10, 22 i 23....może dzis daruje i jutro powtorzymy, co ma być niech będzie. 😂🥴
 
No dzisiaj chyba nie da rady, mąż na 13 ma do pracy, a było regularnie 21.10, 22 i 23....może dzis daruje i jutro powtorzymy, co ma być niech będzie. 😂🥴
No to jutro koniecznie 😁.
Temperatura spada przed owu lub w dniu owulacji. Ty pik mialas wcześniej a testy robi się do pierwszego piku. Od niego owulacja moze pojawić się w ciągu 12-48 godzin.
I trochę więcej wiedzy😁
 
Temperatura spada przed owu lub w dniu owulacji. Ty pik mialas wcześniej a testy robi się do pierwszego piku. Od niego owulacja moze pojawić się w ciągu 12-48 godzin.
Wrzucilam testy z calego cyklu. Ktory twoim zdaniem to był ten pasek? Bo ja zglupiałam a myslałam, ze juz mam pojecie o tym jako takie.🤷‍♀️
Premom wyznaczył mi, że 22.10...Dzis pokazuje 2dni po.
 
reklama
Wrzucilam testy z calego cyklu. Ktory twoim zdaniem to był ten pasek? Bo ja zglupiałam a myslałam, ze juz mam pojecie o tym jako takie.🤷‍♀️
Premom wyznaczył mi, że 22.10...Dzis pokazuje 2dni po.

Jak dla mnie pik był 22.10 ten 7:47 czy jakoś tak. Od tego momentu owu może być nawet za 2 dni więc dziś pasuje idealnie i zgadza się z temperatura
 
Do góry