reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Jestem już Dziewczyny!
1/ pies z nami w domu💪💪 skasowali mnie bagatela 5,4tys. I jeszcze jutro wizyta, pojutrze morfologia, za 10 dni szwy, wiec kolejne $ pękną;
Wyglądał jak 100 nieszczęść, gdy go odbierałam, naprawdę żal patrzeć, ledwo się trzyma na nogach, wenflony w łapach, kołnierz ze sama bym się po nosie nie podrapala i wygolone pół brzucha, a szew, ze spokojnie bym włożyła głowę i ręce. Maasaakra
Tak, niczego nie stwierdzili, karmy wg nas nie zjadł więcej niz zawsze, zreszta on jest z tych szczupłych psów, niedużo je, zebra czuć, zawsze nam mówili, ze super, ze nie jest przeksrmiany, wiec nie mam pomysłu, po rozmowie z koleżanka chyba przejdziemy na barf

2/ jestem po usg, 29dc ani owulacji ani miesieczki ni widu ni słychu, endo 7mm, jeden jedyny pęcherzyk 13mm (jak to określił lekarz/ być może kandydat na przyszły miesiąc, ale nie wiadomo, nie umiał odpowiedzieć na to, co się dzieje i dlaczego, wiec wcale nie pomógł. Nie byl w stanie powiedzieć, czy ja mogę mieć jeszcze owu albo czy mogę mieć okres, po prostu wg niego na razie nic
Z plusow: wykluczył pcos
 
reklama
Jestem już Dziewczyny!
1/ pies z nami w domu💪💪 skasowali mnie bagatela 5,4tys. I jeszcze jutro wizyta, pojutrze morfologia, za 10 dni szwy, wiec kolejne $ pękną;
Wyglądał jak 100 nieszczęść, gdy go odbierałam, naprawdę żal patrzeć, ledwo się trzyma na nogach, wenflony w łapach, kołnierz ze sama bym się po nosie nie podrapala i wygolone pół brzucha, a szew, ze spokojnie bym włożyła głowę i ręce. Maasaakra
Tak, niczego nie stwierdzili, karmy wg nas nie zjadł więcej niz zawsze, zreszta on jest z tych szczupłych psów, niedużo je, zebra czuć, zawsze nam mówili, ze super, ze nie jest przeksrmiany, wiec nie mam pomysłu, po rozmowie z koleżanka chyba przejdziemy na barf

2/ jestem po usg, 29dc ani owulacji ani miesieczki ni widu ni słychu, endo 7mm, jeden jedyny pęcherzyk 13mm (jak to określił lekarz/ być może kandydat na przyszły miesiąc, ale nie wiadomo, nie umiał odpowiedzieć na to, co się dzieje i dlaczego, wiec wcale nie pomógł. Nie byl w stanie powiedzieć, czy ja mogę mieć jeszcze owu albo czy mogę mieć okres, po prostu wg niego na razie nic
Z plusow: wykluczył pcos
Chujnia, że "nie był w stanie powiedzieć", zamiast zaprosić Cię na 5-cio minutową wizytę np. za tydzień 😑
 
Jestem już Dziewczyny!
1/ pies z nami w domu💪💪 skasowali mnie bagatela 5,4tys. I jeszcze jutro wizyta, pojutrze morfologia, za 10 dni szwy, wiec kolejne $ pękną;
Wyglądał jak 100 nieszczęść, gdy go odbierałam, naprawdę żal patrzeć, ledwo się trzyma na nogach, wenflony w łapach, kołnierz ze sama bym się po nosie nie podrapala i wygolone pół brzucha, a szew, ze spokojnie bym włożyła głowę i ręce. Maasaakra
Tak, niczego nie stwierdzili, karmy wg nas nie zjadł więcej niz zawsze, zreszta on jest z tych szczupłych psów, niedużo je, zebra czuć, zawsze nam mówili, ze super, ze nie jest przeksrmiany, wiec nie mam pomysłu, po rozmowie z koleżanka chyba przejdziemy na barf

2/ jestem po usg, 29dc ani owulacji ani miesieczki ni widu ni słychu, endo 7mm, jeden jedyny pęcherzyk 13mm (jak to określił lekarz/ być może kandydat na przyszły miesiąc, ale nie wiadomo, nie umiał odpowiedzieć na to, co się dzieje i dlaczego, wiec wcale nie pomógł. Nie byl w stanie powiedzieć, czy ja mogę mieć jeszcze owu albo czy mogę mieć okres, po prostu wg niego na razie nic
Z plusow: wykluczył pcos
Super że psinka w domu oby już było tylko lepiej ,my nasza też w ubiegłym roku tysiące wydaliśmy :/ a z tym okresem czy jego braku to słabo że wiadomo że nic nie wiadomo 🤦‍♀️
Ej ogólnie to fajne macie życie, ze z góry zakładacie, ze jak jest cisza na forum to każdy się bzyka 😀 bo ja na przykład siedzę w robocie i nigdy nie byłam dalsza od seksu niż w tej chwili 😆😆
Ja z moim obecnym mężem a to już drugi ( dzięki n już 11 lat po ślubie) to raz się bzyknelismy na moim biurku w pracy jak miałam dyżur w sobotę 😎😎😎😎 eh to były czasy tacy młodzi , napaleni
 
reklama
Do góry