reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

To ja akurat mam szczęście być z takim starszym bratem ;-) Jego młodszy brat o wiele wcześniej zamieszkał z dziewczyną, miał dziecko, potem kolejne... a na koniec wziął ślub. My... od 3 lat mamy tylko ślub. Także brat starszy został spisany na straty już dawno, bo skoro do tej pory się rodziny nie dorobił, to koniec pieśni ;-)
Tak, tak, ta pieśń się dopiero rozkręca! :D
 
reklama
Ja ma jadłospisy z vitalii, od dietetyka keto i ze strony ketoonline a nawet z jakies str z ćwiczeniami ...takze, jesli któraś chce, to moge podzielic się, choc wiadomo, ze indywidualnie najlepiej.
Mi vitalia nie podeszła, za dużo chleba, makaronów i ogólnie węgli, przy moich zaburzeniach spadało max 0,5kg miesięcznie wiec po kilku mc-ach sie zniechęciłam + tam są koszmarnie duże porcje nie do przejedzenia dla mnie🤷🏻‍♀️ Licze, ze w klinice mi lepiej dobiorą dietę z uwzględnieniem tysiąca badań które kazali zrobić :) nosze rozm 40, nie czuje sie jakoś bardzo duża, ot trochę większa od innych, ale mam nadzieje, ze jak schudnę to wyreguluje hormony i może zatrybie ;)
 
To ja akurat mam szczęście być z takim starszym bratem ;-) Jego młodszy brat o wiele wcześniej zamieszkał z dziewczyną, miał dziecko, potem kolejne... a na koniec wziął ślub. My... od 3 lat mamy tylko ślub. Także brat starszy został spisany na straty już dawno, bo skoro do tej pory się rodziny nie dorobił, to koniec pieśni ;-)
A jego koszmarna rodzinka już została poinformowana, ze będziecie mieć dzidziola?
 
Dziewczyny pamiętacie KRWAWY KSIĘŻYC 9.10 godz 22.54 🌚🌝... mówię Wam - te które ovu nie miały jeszcze lub jej nie wytropiły czyli np ja 😁 mamy szansę w niedzielę zajść, czemu tak sądzę? Nie wiem, ale jest to pocieszająca myśl 🤞🤞😜😂🤣

Planowo wg apki u mnie 9.10 ale to się okaże 🤔😏
 
Przeszukałam i mówi mi że nie robią nic takiego 😂😂😂😂
W sensie chodzi mi o to, że na Fragrze jest coś takiego, jak „Ten zapch przypomina mi…” i tam jest kilkanaście pozycji podobnych niby do szukanych perfum, ale wiesz…ja od 10 lat szukam zamiennika Miss Dior Cherie, a od 2017 Miss Dior EdP 2012 i jeszcze nic mi ich nie zastąpiło 🤷🏻‍♀️.

Także tego…

Jeszcze jest szansa, że ktoś na grupach perfumowych będzie miał flakonik.
Ja np. na grupach perfumowych zrobiłam zapasy Miss Dior EdP 2012 i udało mi się trafić Miss Dior Cherie.

Oryginały, bo ja się brzydzę podróbkami.
 
reklama
Do góry