reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w którym tygodniu urodziło sie wasze dziecko?

wikiwerka-dzieki za pocieszenie,mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze a wylew był 2\3 stopnia za miesiac mamy konsultacje u neurologa tomoze dowiem sie cos wiecej.

:tak:sliczne masz swoje corunie
 
reklama
Zyrafa - spokojnie.Daj swojej córci czas. Musi do siebie dojść, zobaczysz potem wszystko się dobrze ułoży. Na naszym forum jest mnóstwo dzieciaczków, które urodziły sie jako bardzo maluśkie, miały różne, czasem bardzo poważne problemy, a teraz wszystko powoli wraca do normy. Wymaga to co prawda wiele pracy, ale dla dzieci wszystko warto zrobić. Trzymam kciuki, a jak będziesz mogła top pokaż nam swoją córeczkę :happy:
 
[Moja dzidzia urodziła się w 7 miesiącu ważyła 1700 kg była na erce dla wcześniaków miała transfuzje krwi , żółtaczke miesiąc był tam po 2 kg go wypuścili
 
Witam serdecznie wszystkie Mamusie Wcześniaczkow!
ja takze urodzilam przedwczesnie moja coreczke. urodzila sie w 28 t,c waga 790g i 35 cm. 02.05.2007r. skonczyla juz roczek.Po urodzeniu nie potrzebowala respiratora natomiast pierwszy tydzien byla na CEPAPIE wspomagajacym oddychanie.Na poczatku byla karmiona przez sonde ale z czego bylam bardzo dumna moim pokarmem ( ,,,,,,,,sciagalam co 3godz. co czynie do dnia dzisiejszego poniewaz nie nauczyla sie lub nie chciala bo z butli leci latwiej). Oprocz tego teraz zjada praktycznie wszystko co dzieci w jej wieku. Rozwija sie wedlug pediatry i neurologa bardzo prawidlowo ( nawet od ok. 1,5 miesiaca sama zaczyna chodzic co prawda dopiero przy meblach ale dla mnie to i tak wiele).:tak:Wszyscy w domu kochamy ja ponad zycie i nie wyobrazamy sobie ze mogloby sie cos wydarzyc zlego w tamtych ciezkich dla nas wszystkich chwilach. cieszymy sie ze Julcia jest wsrod nas i mysle ze nic juz nie moze sie zlego zdarzyc.
Pozdrawiam wszystkie Wczrsniaczki i i ich rodzicow.
Kamiola





















c
 
Witam! moja Wiktoria urodziła się jako tzw. skrajny wcześniak w 26 tygodniu z wagą 680g, a mierzyła 32 cm, dziś jest już wszystko ok ale sporo przeszliśmy pozostała tylko wada wzroku, ale to pikuś z tym co takie dzieciaki przechodzą
 
cześć annam37 :-D
opowiedz coś więcej o Wiktorii, jak długo była w szpitalu, przez co przeszła, co potrafi już teraz i w jakim jest wieku. pokaz fotki :-)

pozdrawiamy :-D
 
Witam !moja Zuzia urodzila sie w 33 tygodniu i wazyla !1450 Teraz ma 2 miesiace Jestesmy juz w domku . Powoli Zuzak nabiera cialka .DOBILISMY JUZ DO 2500.
 
Witam !moja Zuzia urodzila sie w 33 tygodniu i wazyla !1450 Teraz ma 2 miesiace Jestesmy juz w domku . Powoli Zuzak nabiera cialka .DOBILISMY JUZ DO 2500.
 
reklama
Hej witajcie !Moja mala myszka urodzila sie w 33 tygodniu i wazyla 1450 .teraz jestesmy w juz w domku ma 2 miesiace przybiera na wadze ale strasznie sie martwie bo w USG wyszlo ze ma lewa komore powiekszona Nie wiem co robic czy czekac tak jak to jedna pani neurolog poiedziala czy moze prosic o skierowanie do Warszawy bo u nas neurochirurgia dziecieca jest slabo rozwinieta praktycznie nie ma dobrych lekarzy.
 
Do góry