reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym tygodniu poznałyście płeć dziecka?

reklama
Dobry specjalista od usg i dobry sprzęt daje niemal 100% pewność już w 12tc. Ja tak poznałam płeć obu synków. Wszystkie dziewczyny, które znam i chodziły do samego lekarza na usg - na 10-15 dzieci zero pomyłek :)
 
Mnie na genetycznym w 13 tygodniu doktor powiedział, że chłopak bo coś widać między nóżkami a później przez trzy wizyty u doktora prowadzącego zmieniło się na dziewczynkę i drugi doktor też to potwierdził na usg połówkowym. No i do tej pory cały czas bez zmian :)
 
Ja po wizycie. Szyjka zgładzona, 2 cm rozwarcia. Gdyby nic nie ruszyło to w pon za tydz mam się zgłosić do szpitala, ale gin twierdzi że powinno ruszyć coś wczesniej [emoji5] oby
 
ja poznałam w 12t4d na prenatalnym.
lekarz dał mi 90% pewności.
synek pokazał swoje klejnoty niemal po minucie. a teraz na polowkowych się potwierdziło. raczej w drugą stronę może się zmienić z dziewczynki niż z chłopca.

duzo zależy od sprzętu, lekarza który ma doświadczenie i wprawne oko (choć u mnie nie patrzył po wyrostku bo ja sama widziałam że tam coś dynda :D) no i przede wszystkim od dziecka jak się ułoży.

jeśli ktoś nie jest pewien albo na 50 % to myślę że nie powinien mówić wcale i niepotrzebnie wprowadzać w błąd w razie czego. ale tak jak pisze @Nulini jak wszystko wskazuje już na I prenatalnych na płeć to nie jest taka loteria ani wróżenie z fusów. tymbardziej jak chłopczyk :)
 
reklama
My poznalismy w 14tc - córka! :) Pozniej na kazdej wizycie sie to tylko potwierdzalo. W tamtym tygodniu 20tc i nic nie dyndało między nogami wiec chyba sie nie zmieni :D :D
 

Podobne tematy

Do góry