reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym dniu pozytywny test

reklama
U mnie 32 dc dzisiaj, prawdopodobnie 11 dzień po owulacji 2 sierpnia wyszła mocna krecha na teście owu). Wczorajsza beta wyszła negatywna, okres spóźnia się 4 dzień. Mam podwyższona temp, od 36.8-37.2 cały czas(pod pachą). Myślicie że jest jeszcze cień szansy?
 
Zaczęły mnie boleć dziś piersi :) 20dc, czekamy dalej. Mam już teksty kupione. Zrobię pierwszy z nich za 6 dni [emoji322]
 
Dziękuję, w tamtej ciąży tak bardzo czekałam na pierwsze ruchy dzieciątka, a pech chciał że prawie w 16 tyg ciąża się skończyła..
Bardzo smutne są takie historie. Nawet nie wiem co mam Ci napisać....No kurcze - Trzymam za Was kciuki - że tym razem się uda i za 9 miesięcy będziesz już tuliła do siebie swoje zdrowiutkie dzieciątko.
 
reklama
Do góry