reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uzdolnione mamuśki - biżuteria, hafty, szydełko, rysunki itd! chwamy się :)

reklama
Jestem początkująca w szydełkowaniu, mam pytanie do bardziej doświadczonych. Jak przejść do innego koloru żeby to ładnie wyglądało?
Druga sprawa to to że co kilka rządków mój kocyk się rozszerza co robię źle?
 
Sylwia co do przejścia kolorów to wystarczy na końcu rządku dowiązać nowy kolor i lecieć dalej z nowym. A jeśli chodzi o rozszerzanie to widocznie w kolejnych rzędach robisz coraz więcej oczek, może przelicz ile robisz w poszczególnym rzędzie i dalej się trzymaj tej samej ilości.

A ja się chwalę nowym udziergiem dla maleństwa:-) sweterek.jpg
 
smoniczka pięknie pięknie pięknie:-D cóż więcej dodać

sylwia_m18 popatrz tak na spokojnie na ten kocyk jak nie dodajesz słupów przypadkiem np na koncach to może je rozluźniasz, jak zaczynasz to ściskasz a potem coraz lużniej robisz. tak się dzieje jak odkładasz na dłużej robótke i wracasz do niej, albo zaczynasz dopiero dzierganie i nabierasz wprawy. powodzenia
pochwal sie kocykiem:-)
 
To teraz ja się pochwalę karuzelą nad łóżeczko jaką sama zrobiłam. Trochę czasu to zajęło, tym bardziej, że szyłam wszystko ręcznie bez maszyny ale opłacało się :):)

IMG20121017_003.jpgIMG20121017_004.jpg
 
reklama
Do góry