reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uważacie że to może być ciąża?

Sylwia 0204

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Lipiec 2021
Postów
20
Hej. Zastanawiam się czy mogę być w ciąży ponieważ mam dość sporo objaw między innymi dosyć mocne bóle piersi, ból podbrzusza, czasem boli mnie okolica prawego jajnika, jakiś czas temu mdłości, zmęczenie. Jak uważacie? Mogę być czy to jakaś paranoja i wmawiam to sobie?😏 Test będę robić w dzień spodziewanej miesiączki czyli za 3 dni.
 
reklama
Jeśli miałaś potwierdzoną owu i jesteś min 11 dni po to możesz iść na betę. Wykrywa ciążę szybciej niż sikańce. Stwierdzanie ciąży na podstawie objawów to trochę jak wróżenie z fusów.
 
Mogą być to również objawy miesiączki. Żadna z nas Ci nie powie czy jesteś w ciąży :) zrob badanie z krwi i będzie wiadomo. Trzymam kciuki aby się udało :)
 
Hej. Zastanawiam się czy mogę być w ciąży ponieważ mam dość sporo objaw między innymi dosyć mocne bóle piersi, ból podbrzusza, czasem boli mnie okolica prawego jajnika, jakiś czas temu mdłości, zmęczenie. Jak uważacie? Mogę być czy to jakaś paranoja i wmawiam to sobie?[emoji57] Test będę robić w dzień spodziewanej miesiączki czyli za 3 dni.

Skoro miesiączka ma być dopiero za 3 dni to na objawy ewentualnej ciazy raczej za wcześnie, do tego objawy na początku ciąży są często takie same jak te przed okresem.
Za 3dni zrób test i się przekonasz.
Jeśli pytasz co uważam to myślę że jeśli był seks może być ciaza[emoji2368]a czy jest to się dowiesz z testu a nie objawów przed terminem [emoji6]
 
Bez pozytywnego testu albo potwierdzenia z krwi, można wróżyć z fusów ;) już niejedna kobieta miała objawy "typowo" ciążowe a w ciąży nie była [emoji14]
 
Mi test pozytywny wyszedł już po 9 dniach od ostatniego stosunku. Więc rób test albo idź na betę i wszystko będzie jasne 😉 Takie doszukiwanie się nic Ci nie da, tylko niepotrzebnie się stresujesz 😊
 
reklama
reklama
Do góry