reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

UWAGA! Kto chętny na wspólne wakacje nad morzem?

Bezpośredniego niestety nie ma. pociągiem do Szczecina później do Kamienia Pomorskiego a dalej to już niestety autobus. Albo kwestia dogadania się kto jedzie autem zabiera po drodze wędrowców :)))) bo my byśmy jechali samochodem i lubimy autostopowiczów z małymi dziećmi :))))
Koszt??? 2 lata temu 120 zł doba od osoby pełne wyżywienie basen i inne uroki. Dla Małżów bar przy hotelu w pełni wyposażony. Każda środa i sobota dancing. Jedzenie zawsze jest wystawione jako szwedzki stół, co wieczór ognisko i micha pełna kiełbas.
Wszystko w cenie (oprócz baru) poza sezonem taniej.
Co do ceny to trzeba byłoby wiedzieć ile osób ile pokoi na ile dni. Podejrzewam, że rezerwacja dla zorganizowanej grupy MAM PAŹDZIERNIKOWYCH z dziećmi i małżami byłby jakiś rabat. Kwestia telefonu i wywiadu.:))))))
Wszystko idzie załatwić.
Pozdrawiam małż IDY.
 
reklama
Mój M. sceptycznie do tego podchodzi ale ja generalnie chętna... Tylko nie wiem czy się dogadamy w kwestii miejsca i cen, bo kazdy ma różne zasoby finansowe. Ale jeszcze czas, wiec kto wie :-)
 
miejsce to mi generalnie obojętnie jeśli chodzi o morze - choć nie obraziłabym się gdyby było można dojechać pkp no i nie było strasznie zatłoczone... ale tu w sumie jestem elastyczna pod tym względem.

a jeśli chodzi o kasę... 120 to już trochę jest... chociaż w sumie to już z wyżywieniem pełnym... no nie wiem. przy 2 osobach dorosłych i np 10 dniach wychodzi... 2400...
 
Super pomysl z tym wyjazdem ale moze znajdzie sie ktos chetny na wyjazd w gory?bo my ciagle nad tym morzem i chcielibysmy troszke zmiany:)a jesli chodzi o propozycje morza to zapraszam do danii:)tu wynajem domu na 8 osob kosztuje okolo 1500zl w gore za tydzien jedzenie w swoim zakresie a domy sa naprawde komfortowe:)jesli ktos bedzie chetny na wyjazd do danii to moge sluzyc pomoca:)
 
dla mnie wille itp. raczej odpadają, niedroga kwatera - może być :) Dania - ciekawy pomysł... ciekawe ile kosztowałby przelot...
 
To i ja się przyłączę. Ja preferują prywatne kwatery z własną łazienką. Coś mi się wydaje, że ciężko się będzie wszystkim dopasować.
 
reklama
Do góry