reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

reklama
No wreszcie zrobiłam fotki :) Co prawda słabej jakości ale coś tam widać.

Zdjęcie719.jpg to sweterek, który robiłamz przerwą rok. Ścieg prosty, bo same półsłupki :)
Zdjęcie724.jpgZdjęcie723.jpgta bluzka, to ściąga z której biorę wzór, ale chcę ją zrobić dłuższą i moze wyjdzie z tego sukienka :)
Zdjęcie720.jpgZdjęcie721.jpg a to moje wypociny. Robię ją w pastelowych, mieszanych kolorach.
 
ZJOLA ale ostro polecialas , a ten sweter to z glowy, czy patzrylas na zdjecie??? A co do drugiej twojej pracy to zrobilam sukienke, w sam raz na wiosne :tak:


MONIS dzieki za fluidki

Chociaz mnie akurat sie nie przydadza, nie mialam jednak owulacji w tym cyklu, moj jajnik sie pobudzil w drugiej polowie cyklu, ale nie tak, zeby wypluc z siebie jajeczko:-(, tempka dzis mi spadla.
Chyba musza podjac drastyczna decyzje i zamiast na urlop w te wakacje, to pojechac na zapladnianie na szkielku, co nie znaczy ze sie uda..
 
Amalfi - sweter z głowy, dlatego prułam go milion razy, żeby fasonu nabrał :) To drugie chyba łatwiej pójdzie, chociaż dół znowu z głowy będę wymyślała (jeżeli chodzi o fason oczywiście). Chcę, żeby sukienka była rozkloszowana lekko na dole, no i tu zaczną się schody, bo w takich wzorach trzeba mądrze wymyślić, jak tu oczek dodać.
Co do in vitro, to może warto się z tym rozprawić raz na zawsze.
 
ZJOLA wiem ze trzeba wreszcie to zrobic, ale jak czytam watek o IVF to na 5 dziewczyn udaje sie jednej, to nie jest pocieszajace raczej i nie napawa mnie optymizmem raczej:-(

A co do kiecki to masz racje, ze ciezko to zrobic, ale nie wiem czy nie lepsza bedzie metoda rozkloszowania, jak bedziesz robic te kwadraciki np do polowy tylko, tak jakbys przeciela na pol kwadrat, musisz popytac kogos kto juz robil taką kiecke z kwadratow jak to sie robi. Albo pokombinuj cos pomiedzy kwadratami polacz je np slupkami tam gdzie chcesz rozlkoszowac, wtedy bedzie wieksza przerwa miedzy kwadratami, aczkolwiek nie wiem jak to bedzie wygladac
 
Amalfi ja właśnie myślałam nad połową kwadratu albo na dorobieniu większej ilości tej siateczki, która jest pomiędzy kwitkami. Na pewno coś wymyślę. Najwyżej będę pruła :-D

Co do ivf to w końcu ty możesz być tą jedną na 5 :tak:
 
No tak, ale moj wrodzony realizm, nie mylic z pesymizmem, to wydaje mi sie ze nie jestem az tak niepowtarzalna, zeby to mnie akurat przytrafilo sie szczescie w postaci dzieciatka, mysle ze inne dziewczyny moga dac dziecku wiecej ode mnie;-), ja tak na to patrze.
A z kiecką kombinuj, bo mowie Ci ze to laczenie pomiedzy tez moze byc ciekawym pomyslem najpierw masz ciasno potem polslupkami potem slupkami a potem w ogole jakimis dlugasnymi trojslupkami(nazwe wymyslilam bo nie wiem jak sie to fachowo nazywa heheh) Wiesz nawijasz kilkakrotnie nitke na szydelko, nie raz jak przy slupku np;-)
 
Kumam, kumam z tymi "trójsłupkami", tylko nie wiem jak wypadnie łączenie z tymi tutorialami. Pożyjemy zobaczymy :)
Skąd twierdzenie, że nie jesteś niepowtarzalna? Bujda. Myśl pozytywnie!
 
heja

zjola woooooooooooooooowwwwwwwww...nieźle wymiatasz...
amalfi taa zapl invitro..

Ja juz dwa lata i nic....echhh

Martuś dziekujemy,łapiemy........
 
reklama
Do góry