reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

Koralikowa. łał, nie będzi żadnej krytyki.
Amalfi, to masz dużu przedpokój.
Dotka, śliczna karteczka i Ty też masz babcie w tym wieku co ja, ale fajnie.
 
reklama
Miałam foty wsatwić, ale bateria w aparacie mi padła, ładuje się, więc focie jutro.
Dotka witaj w klubie niewyspanych, ja wstaje o 5 rano. A kartka dla babci piękna jak zawsze, w takich radosnych kolorkach.
Koralikowa świetne to origami też takie ostatnio widziałam w poczekalni w przychodni.
Amalfi mi mąż zawsze grozi, że za każdym razem jak kupie jedną parę butów on mi wyrzuci dwie pary jakichś starych:baffled:
 
dziewczynki dzieki z akomplementa...
wlasnie klepie moduły....nastepne jajka robic bede..
kamea to czekamy na fotty...
 
kamea moj mi nie grozi, nie ma nic przeciwko temu, w koncu pracuje sobie na to;-), ale dla niego miejsca nie zostaje na przedpokoju :-), bo ATYDE przedpokoj jest malenki.
 
U mnie po wizycie wszystko ok. Wszystko po zabiegu jest w porządku, owu była i możemy spodziewać się przy dobrych wiatrach dwóch kreseczek za 8 dni. Gdyby tak było, to ciupasem tydzień po spodziewanej @ mam walić do ginka. Jeżeli będzie nietrafiony, to gin daje nam 3 miesiące na naturalne starania a potem proponuje inseminację. Cały czas zachwyca się moją rezerwą jajnikową i regularnym jajeczkowaniem w wieku prawie 42 lat!

Koralikowa - dziergam tunikę albo sukienkę, jak kordonka wystarczy :) Superowe, to origami. Zdolniacha z ciebie.

Dotka - karteczki słodkie :)

Amalfi - idziemy łeb w łeb powiadasz? No to zachodźmy w końcu w tą ciążę! 35 par butów? Matulu!!!

Atyde - to ty już jesteś babcią? :-D Przeczytaj swój post, nieźle ci się sformułowało :-D
 
amalfi ja miałam z 15 par i się nasłuchałam i przy przeprowadzce wywaliłam połowę... torebek miałam ze 40... i też z połowę wywaliłam... ale potem jakoś nie mogłam i z powrotem torebki wyciągnęłam :D mimo że i tak nie używałam kilku od dawna
 
Marta ja mam wiecej heheh, ale reszta czeka znow na zmiane pory roku ;-), poza tym niedlugo pewnie mi dojdzie kilka. Torebek tez mam sporo, ale mniej, wooooleeee buuuuty. I jak chodzi o chlopa to mam wyrozumialego pod tym wzgledem, ale w koncu nie wydaje jego kasy na to, tylko swoją;-)
I dzieki za doradztwo w kwestii fotografowania, musze poczytac instrukcje wreszcie:-), najwyzszy czas:tak: i musze kupic se ksiazke o fotografowaniu
 
Wiem, ale ja lubie miec ksiazke w rece i wracac do tego kiedy chce itd. O szydelkowaniu tez mam w necie duzo, a i tak ciagle kupuje gazetki i ksiazki jak tylko w polsce jestem a tutaj to gazetki tylko. Chyba starodawna jestem. Zdjecia wywołuje i w albumie układam ,a nie tylko w komputerze mam czy na płytce itd
 
reklama
Do góry