reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

reklama
To może i ja się do Was przyłącze i kilka dziełek wrzucę:)
lilie.jpgYoda.jpgDSCN1981.jpg
i najświeższe dzieło
zegarotygrys.jpg
 
Witam wszystkich, dobrze, że ktoś tu zajrzał i wątek "odżył". Ja wprawdzie nie mam specjalnych zdolności w żadnym konkretnym kierunku, ale lubię bawić się i masą solną i na drutach czasem coś robię. A teraz zwłaszcza - mam sporo czasu bo ze względu na dobro mojej fasolki siedzę w domu na L-4. Jakoś do tej pory nie myślałam żeby fotografować moje... powiedzmy "dzieła" ;) Ale niedługo zrobię parę fotek i pokażę wszystkim.
A co do szydełkowania - nie jest trudne. Szydełko kupuje się w zależności od tego jaką grubą włóczkę będziesz używała Martusiu. Ale to w pasmanterii Ci powiedzą, bo te panie zazwyczaj się znają. No i na początek coś prostego - dla wprawy i nauki. Mój brat jak miał 12 czy 13 lat to zrobił opaskę na włosy ;) A Ty możesz np. mały szaliczek. Albo zresztą co Co przyjdzie do głowy przecież :) Na szydełku można wyczarować piękne rzeczy, więc do dzieła :)
Justka, śliczna biżuteria, też bym tak chciała... :) A najładniejsze te kolczyki z malutkimi listeczkami :)
Mam nadzieję, że teraz będzie tu pisać więcej dziewczyn, zachęcam :)
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu
 
Ostatnia edycja:
rzeczywiście piękne kolczyczki
sama myślałam o powrocie do robienia na drutach i też to odkładałam na L4 no ale nie udało się więc moje plany muszą poczekać
ale wstawiajcie zdjęcia waszych dzieł na stronkę więc może i ja znajdę natchnienie żeby zrobić coś:)
 
reklama
Do góry