reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usypianie naszych kochanych misiakow

co prawda chodzi spac o 24 tak jak my , więc nie mamy wieczoru dla siebie , ale ja przynajmniej się wysypiam bo on śpi do 11 rano i juz na szczście bez przerwy :)
:-)
Oj dziewczyno ty to masz luxus... 11 godzin spania, a mi sie 8 marzy!!!
Moj maly dorosl do zasypiania na lozku...juz go nie bujam na pilce jak wczesniej nie ma wygibasow i ryku przed spaniem, klade sie ja i on jak tylko nmnie widzi to sru na boczek sie do mnie przewraca i pobije mnie troche poszczypie(mam juz 2 siniaki) i zasnie za chwilke, ah no i wczesniej jeszcze pogada troche i sie slodko usmiechnie i ODLOT w kosmos.... Spi tylko 2 razy w dzien ale za to pospi ok 1,5 godz -nie narzekam...
Na noc to zasypia przy cycu... potem wstaje za 4 godz albo i 5 potem znowu za 5 lub 3 zalezy od nocy...
 
reklama
Mojej Julci już wszystko wróciło do normy od kilku dni. Idzie spać koło 21.30, wstaje między 7 a 8. Dziś zjadła jeszcze śniadanko i spała do UWAGA 10.30 :-D Ale się wyspałam ;-) Szkoda, że to tylko jednorazowy wybryk ;-)
 
Qrde za dobrze wam...ja protestuje...:-D

Ja miałam super noc...młody jak zawsze 20 już spał o 21 miał tylko jeden moment płaczu,podejrzewam że coś mu sie śniło bo tata wziął go na spacer a ten to musi mu wszystko pokazać a potem dziecko odreagowuje...tak czy siak poszłam ja sobie spać o 23 i młody obudził sie na herbatke jakoś po 2 dopiero...kłade sie znowu do wyra i przeszła mi taka myśl przez głowe "jak dziś fajnie spałam prawie 4 godziny bez przerwy ale super" no...i to był koniec...do prawie 4 wybudzał sie co 20 minut potem dostał butlę i o 4:07 obudził sie z rogalem na buzi - "Mamo wyspałem sie"....myślałam że coś zaraz w trociny zamienie...wyciągnełam go,dostał buzi,usłyszał Dobranoc tak jak zawsze i do wyra...i męczył sie chyba ze 40 minut ale nie wstałam do niego...padł po to żeby obudzić sie po 6 jak zawsze...
Nocka jak conocka :-D zawsze są jakieś wrażenie i co wieczór inne...
 
Ola po kąpieli dostaje cyca i zasypia przy cycu albo zaraz po odłożeniu do łóżeczka. Jak na zawołanie. Teraz jestem na wsi u rodziny i pierwszej nocy był problem z zasnieciem, płakała ale w końcu padła. Pewnie to przez nowe miejsce.
 
Qrde za dobrze wam...ja protestuje...:-D

....myślałam że coś zaraz w trociny zamienie.....
:-):-):-):-):-) smieszne, ale jak dla Ciebie tragiczne wiem, ale maly skrzat ci piekne figle psota :-)
Moj maly tez potrafi czasem obudzic sie o 4 na cyca i potem buszuje do 5tej wiec robimy desant do mojego wyrka i jakos zasypia.....
Zycze powodzenia, a Rondzia co Ci skrzat sie w ogole nie wysypia w nocy???
 
U nas noce jakieś gorsze Wcześniej Klusek budził się raz ok 1 na butlę a teraz budzi się po 3-4 razy od razu ląduje na brzuchu a potem jęczy kto mu taką krzywdę zrobił:-p Jak się na dobre rozbudzi to szaleje z 1,5 godziny:dry: I ma ogromne problemy z zaśnięciem nie obywa się bez wycia:dry:
 
reklama
ja tez protestuje... w ramach protestu nie wejde wiecej na ten watek:no::-D
;-);-)jak w ciazy nie lubilam tych co nie mialy roztepow i nie mialy zgagi to teraz nie lubie Was wysypiajacych sie, z grzecznymi spiacymi cala noc dziecmi;-);-)
maly ze mna spi ale caly czas sie cycamy, dzis po 8 pobudce przestalam liczyc... jeszcze do 3 jest po chinsku:dry: czyli jakotako ale od 3 do 6 to masakra co dwadziescia minut cyca w buzie bo inaczej wiszczymy:angry::angry:...... najpierw on a pozniaj ja zeby w koncu dal mi sie wyspac!!!! ja naprawde marze o 4 godzinach snu!!! takiego bez stresowego, tylko ja i poduszka i jakis mily sen np. ze sie wyspalam w koncu tylko jeszcze do tego jakby sie po obudzeniu okazalo ze to prawda a nie 5 minutowka......:blink::cool:
 
Do góry