reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

USG

reklama
Kasia178 pisze:
Karolla, hehe, to jest coś co łączy naszych mężów ;D ;D ;D Wisła 3:1 ;D z nudów oglądałam z nim ten mecz :) pozdrawiam

dzewczyny tylko nie pilka nozna, mam tego juz dosc po dziurki w nosie:)
w niedzele mecz trzeba isc pogon gra - obowiazek!
w poniedzilek mecz sparingowy - tez koniecznie trzeba zobaczyc
wczoraj znow mecz ilez mozna??

wczoraj parzylam sie w wannie i mial mi umyc plecki i co stracilam glos a moje kochanie mowie ze nic a nic nie slyszlao:(

ZADNEJ PILKI NOZNEJ!!!!!!!!!
 
Podpisuje się dwiema rękami ŻADNEJ PIŁKI NOŻNEJ aż boję się co to bedzie jak okarze się że bedziemi mieli synka
przecież ojciec go zamęczy tymi meczami to jakaś choroba wsród facetów czy co?????
 
karolla pisze:
Podpisuje się dwiema rękami ŻADNEJ PIŁKI NOŻNEJ aż boję się co to bedzie jak okarze się że bedziemi mieli synka
przecież ojciec go zamęczy tymi meczami to jakaś choroba wsród facetów czy co?????

u nas dzecko bedze skazane a pilkre nozna:)
jak bedze chlopak to bedze chodzil z tata na mecz (jak mama pusci:) juz by mu kupil koszulke z napisem ulubionej druzyny...
a jak bedze dziewcznka to bedze codzila na szarmierke:) a w weekendy z tata na mecz! i tata tez bedze dumny:)

to sa plany rozwoju mojego "meza' w stosunu do dziecka mamusia nie ma nic do gadania pilka nozna jest swieta:))
 
Hej Dziewczyny :)
Jeju aniołekk biedactwo jesteś,szczególnie z tą piłką nożną :)Chociaz ja sama trenuje więc chyba też bedę pchała dzidziulka jak dorośnie w moja dyscypline ale ma prawo nie chciec.Mój mężu też juz konkretnie określił co pcheła ma spróbowac hi hi hi :)
Karolla to jest jakaś poważna choroba wręcz epidemia wśród facetów,jak dostaję szału co chwila jakiś mecz grrrrr pozagryzać :) ;)
Pozdrowionka dla Wszystkich mam i brzusiów
P.S Karolla jeszcze tylko 2 tygodnie i zobaczymy Nasze smyki :):)
 
Puma powiem Ci że ja nie moge się już doczekac, strasznie sie zawsze cieszę w dniu w którym mam wizytę!
Powiedź czy Tobie (dzidzi) drOlszewska również robiła przezierność karku i kazała Ci robić test potrójny krwi??
Ja mam iść do laboratorium nova medical po 14tyg ciąży bo dopiero można robić te testy doktor jest bardzo skrupulatna
jeśli chodzi o te badania!!!! Nie wiem czy wszystkich na nie kieruje??
 
Hej Karolla :)
Przezierność karku miał dzidziek robioną na zeszłej wizycie a test potróny też mi kazała zrobić więc nic sie nie martw to raczej jest zapobiegawczo, zresztą chciałam się Ciebie o te badania też spytać bo nie wiedziałam czy to tylko ja musze je robić czy inne pacjentki też, ale troche odetchnęłam skoro Ty masz to samo :)
Co do laboratorium Nova Medical to tam jest cholernie drogo, ja robiłam ten test potrójny wczoraj i pojechałam na Kliniczną do laboratorium bo tam jest znacznie taniej :)
Pozdrowionka i trzymajcie sie z dzidzią cieplutko :)
 
Witaj Puma!!!
Dzieki za info o klinicznej dzwoniłam do Nova Medical i powiedzieli mi że to 180 zł kosztuje bardzo dużo ale myślałam
że takie sa ceny podjadę za tydz na kliniczną i tez zrobie musi mi tylko minąć 14tydz tak mówiła dr Olszewska
uspokoiłam się tym że Ty równiez jestes skierowana na te testy wiesz od razu jakiś niepokój jest jak masz to robic
a niby nie jesteśmy w grupie ryzyka!!!
Trzymaj sie ciepło bo pogoda jest pod psem  :(
Pozdrowionka!!!
 
Dzwoniłam właśnie na kliniczną i powiedzieli mi że robią te testy bez interpretacji same wyniki i nie wiem co to oznacza ???
Babka mówiła mi że mam sie skonsultować z lekarzem i spytać czy mają być z interpretacją czy bez bo oni podają same wyniki
czy Tobie Puma mówiła coś doktor jak te wyniki mają wygladać??
Jestem zakręcona jak ślimak!
 
reklama
Hej Karolla :)
Jak byłam wczoraj to mówiłam kobiecie, która mnie przyjmowała, że to do doktor Olszewskiej ( a ona pracuje na Klinicznej) ibeda szły te wyniki a ona stwierdziła,że nie potrzeba opisu i że doktor te wyniki zinterpretuje więc chyba nie ma się co martwić :) Karolla głowa do góry :)
 
Do góry