reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

USG

Karolla faktycznie świat jest mały :):) Ja mam wizyte na 15.15 i mam nadzieję, że uda się zobaczyc czy to chłopczyk czy dziewczynka, ale coś ostatnio doktor mówiła,że mamy się nie nastawiac na chłopaka :) Czekam na zdjątko Twojego usg i pozdrawiam gorąco :):):)
 
reklama
Karolla tak sobie myslę,że może jeszcze się okaże, że mieszkamy niedaleko to wogole bedzie smiesznie :):) Moje gg 5458472
Trzymaj się cieplutko
 
Hej Puma!!

Kurcze nie zabrałam dzisiaj usg z domku bo miałam problem w ogóle z wyrobieniem sie na czas do pracy!!!
Potrzebuje chyba wiecej snu chociaż padam o 23.00 i śpię do rana ja mieszkam na morenie a ty??
Postaram sie jutro wkleić w końcu fotkę bobasa oczywiście czarno-białą ;D
 
Hej Karolla :)
Widzę, że nas wszystkie dopada to straszne roztargnienie, ja też wiecznie czegoś zapominam albo coś gubię :) Ja mieszkam na Ujeścisku, było nie było niedaleko :):) I z tego co widzę to nawet w tym samym wieku jestesmy ,czyli straszne staruszki hi hi hi:):) Ehhh nadal czekam na zdjęcie, może w końcu uda mi się zobaczyć Twojego fasolka :):)
Papapatki
 
Witaj Puma wstawiam fotki mojej pociechy, mam nadzieję że wszystko mi się uda!!!


dzidzia1jpg6xg.jpg




dzidzia1wk.jpg
 
hej!

Śliczne te Wasze maleństwa :) My dopiero wrociliśmy ze szpitala, ale już wszystko ok z dzidzią. jutro zmolestuję męża, żeby mi wkleił zdjęcia mojej Kruszynki bo dziś tatuś- sędzia ma mecz ;) Idę spać nareszcie do swojego łóżka :) Pozdrawiam!!
 
reklama
Karolla, hehe, to jest coś co łączy naszych mężów ;D ;D ;D Wisła 3:1 ;D z nudów oglądałam z nim ten mecz :) pozdrawiam
 
Do góry