reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG

Hej Karolla :) Super,że u dzidzi wszystko ok tak trzymać :)Nawet nie wiedziałam, że to USG jest 3D,ale faktycznie dobrze widać. Nie przejmuj się ja też dostałam tą glukozę więc to tylko profilaktycznie :)
Całuski :)
 
reklama
Puma , Karolla!

Gratulacje dziewczynki! Super,że z waszymi dzieciaczkami wszystko w porządku.

Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek i tatusiów!
 
Padiqq dziękuję bardzo, mam nadzieję,że do końca będzie tak dobrze :)
Karolla wejdz na temat wózki tam CI zostawiłam wiadomośc o Mutsy'm :)
Całuski i pozdrawiam
 
Karola gratuluje slicznej zdrowej Dziewczynki!! ja mialam 3 tygodnie temu test na glukoze wyszedl mi wynik 117.Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich brzusie
 
Dzięki Bunia cieszę sie że bedzie córcia na maksa ;D ;)
Ponoć test na glukoze jest dobry do 140 wiec masz super wynik!!
Buziaki!!
 
KASIA 178 to sie zdziwiliscie na USG,no i super gratuluje Bartoszka,fajnie tak przez polowe ciazy myslec ze to dziewczynka,a pozniej ze chlopczyk:) ciekawe co sie urodzi ;D ;D ;D
chlopczykow latwiej rozpoznac na USG,bo jak cos im dynda to na 100%chlop, a dziewczynce zawsze moze cos jeszcze urosnac lub jest takie malutkie,ze jeszcze nie widac.. ::)
karolla,puma GRATULUJE DZIEWCZYNEK!!!!!BABKI GORA:)) chociaz ja sama nie wiem kogo mam w brzuszku,wiem tylko,ze budzi sie jak tatus do pracy wychodzi i strasznie sie wierci,ale lubie to uczucie:))
papa pozdrowionka
 
Puma ja ten test na glukoze robie w przychodni na morenie tam mają laboratorium tylko musze zakupic 50gram glukozy
w aptece kosztuje to 1.90zł a za badanie płace 8zł a w Nova Medical biorą 35zł z glukozą!! Na morene mam bliżej a to ponoć trzeba 1godz odczekac wiec nie bede siedziała i czekała tylko sobie do domku podjade na tą godzinkę!!
Pozdrowionka
 
reklama
DZiewczynki, idę dzisiaj do gina. Ciekawe co mi powie, dzisiaj będe miała takie dokładniejsze usg. Martwię się tylko, że może się okazać, że coś jest nie tak.
Ciekawe, czy moje maleństwo będzie tej samej płci co ostatnio.
Trzymajcie za nas kciuki
 
Do góry