reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

USG

Dziewczynki dzięki za mile słowa :) rzeczywiście zastanawiam się nad zmianą gina. Jak mi po nospie nie przejdzie to pójdę już nie do "mojego" tylko innego. Nie ma co!
 
reklama
Cześć Brzuchatki :):)
Hej Karolla,jak tam po wizycie u Doktor??
W końcu znowu widzieli naszego dzidzia,rośnie jak na drożdzach i strasznie bryka :) MAluszek waży 430 gramów,szkoda tylko,że już nie określa się długości bo to zawsze łatwiej sobie wyobrazić. Poza tym wszystko jest super i z nim i ze mną.
Karolla pytałaś się może o to 3D bo ja zupełnie zapomniałam z tych emocji?? :):)
Pozdrowionka dla Wszystkich mamuś i Waszych brzuszków :):)
 
Dziewczynki jesteście kochane, dziękuje Wam bardzo za ciepłe słowa :):) SMutno by było czasmi bez Waszych postów jak mąż nie rozumie tych mioch nastrojów a tu poczytam sobie i od razu robi mi sięlepiej na duszy i serduchu. Pozdrowionka dla Was wszystkich, trzymajcie się cieplutko :*
 
reklama
Witaj Puma!!
Uf dopiero teraz moge usiąśc na forum dzisiaj byłam na małych ciążowych zakupach :)
Moja córcia już jest potwierdzona na 100 % ważyła 400gram w 20tyg ciąży
pytałam doktor o to 3d i wiesz co że to które mamy robione to jest już 3d tak mi doktor
powiedziała że ona juz 2d nie robi aha jak bedzie dobrze widoczna buzia to zdrobi zdjecie 3d
i można je sobie w rameczke wstawic!! ;D Puma ja dostałam skierowanie na test z glukozą Ty też??
Pozdrowionka i buziaki!!!
 
Do góry