reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG naszych malenstw

Moncia, gratuluję syneczka!

Ja też słyszałam i czytałam, że z tymi miedniczkami to nie jest aż tak poważna sprawa i że wiele dzieci ma tę wadę, którą bardzo szybko się po urodzeniu koryguje. Swego czasu sporo na ten temat czytałam (w internecie, ale głównie korzystałam z biblioteki przy Akademii Medycznej), bo sama miałam przed ciąża problemy z nerkami, więc bałam się, żeby moje dziecko tych skłonności nie odziedziczyło.

Bądz dobrej myśli. Trzymam kciuki! Pozdrawiam :)
 
reklama
Moncia ja myślę, że skoro lekarze są zgodni, że to wada do szybkiej korekcji to powinnaś być dobrej myśli. Zamartwianie się na pewno nie będzie dobre ani dla Ciebie ani dla dziecka. Wiem, że to trudne w takiej sytuacji, ale postaraj się myśleć pozytywnie.
 
Moncia, gratuluję mężczyzny!
Co do wady synka, nie przejmuj się na zapas tylko dowiedz się jak najwiecej o wadzie i o sposobach leczenia,zawsze nie wiedza straszna jest, a jak już coś wiesz na okreslony temat to okazuje sie ze nie jest tak źle jak się na początku wydawało. Głowa do góry, bądz dzielna, będzie dobrze , przecież musi być dobrze :)!!!!!

Ja na usg idę jutro a już dzisiaj rano nie mogłam dospać tak że jutro na nogach pewnie już będę o 6 rano a usg o 14.30, nawet już nie myśle co będzie, wiem że będzie dobrze bo inaczej nie może (ale podświadomie cała dygocze).
No to pa, jutro napewno się odezwę :)
 
Mada, ja przed kazdym USG cala sie trzese...Zawsze strasznie sie denerwuje, ale w momencie przekroczenia progu gabinetu, wszystkie obawy jakos znikaja...Czekamy na wiesci!
 
Witam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Moja dzidzia zdrowiusieńka, rośnie jak na drożdzach, wszyściutko rozwinięte, nosek troszke zadarty(po tatusiu)śpioch straszny nie dało sie dobudzić i jestem tak szczęśliwa a mój (dla niego to 1 usg)rozkleił się na dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Podszas badania a było to 3d cały czas myślałam że to chłopak, bo tak jakoś odmieniała pani doktor, a tu dziewczyneczka jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D
Miłam być twarda i się nie złamać i nie dowiadywać co będzie ale już nie wytrzymałam!!!!!!!!!!!!!!!! mój przeszczęśliwy bo cały czas mówił ze to dziewczynka i się potwierdziło!!!!!!!!!!!!! ;D
Ale oprócz nas i was aż do sierpnia nikt się nie dowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak zainstauje skaner to prześle zdjęcia!
chyba zwariuje ze szczescia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:
 
reklama
Mada, to gratulacje wielkie CORECZKI! No i ciesze sie, ze wszysrko w porzadeczku! Super! To instaluj ten skaner i to juz :) jeszcze raz ogromne gratulacje i oby tak dalej!!
 
Do góry