reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - jak często?

Jak w pierwszym trymestrze plamiłam, miałam nawet 4 tygodniowo robione. Dzieci zdrowe.
Nie zadręczaj się! Bardziej stresowaniem się możesz zaszkodzisz dziecku niż zrobieniem dodatkowego USG.
Witam serdecznie,

Zastanawiam się nad bezpieczeństwem USG dla dzidziusia.

Ja miałam pierwsze USG w 7 tygodniu na potwierdzenie ciąży, póżniej w 8 tygodniu bo miałam plamienie i w szpitalu mi zrobili USG, kolejne w 11 tygodniu na wizycie u gin i dziś 12 tydzień mam mieć prenatalne... i tak się zastanawiam czy nie za dużo tego wszystkiego, żeby nie zaszkodzić dzidzi ;-(

A Wy jakie macie zdanie?
Hej dziewczyny!
I jak u Was? Nic sie niepokojacego nie stalo po tych licznych USG w pierwszym trymestrze? Jestem w podobnej syt i jakos mnie to wszystko stresuje..
 
reklama
Witam serdecznie,

Zastanawiam się nad bezpieczeństwem USG dla dzidziusia.

Ja miałam pierwsze USG w 7 tygodniu na potwierdzenie ciąży, póżniej w 8 tygodniu bo miałam plamienie i w szpitalu mi zrobili USG, kolejne w 11 tygodniu na wizycie u gin i dziś 12 tydzień mam mieć prenatalne... i tak się zastanawiam czy nie za dużo tego wszystkiego, żeby nie zaszkodzić dzidzi ;-(

A Wy jakie macie zdanie?
Przecież to raczej nie jest szkodliwe ,chyba że biegalabys po kilka razy w tygodniu, ja miałam na początku nawet co tydzień solówki nie przestałam plamić
 
Do góry