reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

USG 4D w Bielsku-Białej

reklama
ja z dniem ostatniej wizyty zrezygnowałam z usług STOLECKIEGO. Nie dośc ze załatwia szybko to wcale nie tanio, w dodatku chyba specjalista to za dużo powiedziane. Moze i jest dobrym ginekologiem, ale taki pośpiech jaki on tam daje każdej to juz porazka. ostatnia moja wizyta trwała 6 min z usg, z cytologią i wywiadem . smiech na sali poprostu .
 
halo halo jest tu kto?? :0 ma ktoś aktualne opinie na temat szpitala wojewodzkiego, wyspianskiego czy eskulapa???
Ma ktos namiary na położną w wojewódzim i orientuje się ile mniej więcej kosztuje??
 
Witam!
Czekają mnie jeszcze jedne badania prenatalne. Na wcześniejszych byłam w Katowicach w klinice Sodowskiego i jak najbardziej polecam, ale skoro mogę takie badania zrobić na miejscu, to chciałabym tu skorzystać. Możecie polecić jakieś miejsca i jakie ceny takich badań w Bielsku, bo w Katowicach zapłaciłam 250 zł bez płyty??
Pozdrawiam :)
 
Ja byłam wczoraj w Klinice Sodowskiego na ul.Piotrowickiej 83, bo klinika się przeniosła z ul.Opolskiej, zapłaciłam 290zł z płytą.

Nie dostałam żadnego elaboratu na temat organów dziecka oprócz tego, że serducho nerki są w porządku, praktycznie 2 nie całe strony i szczerze myślę, że nie opłaca tam się po to jechać. Ponadto, Panią na recepcji chyba coś ugryzło i mojemu mężowi mało brakowało żeby wybuchnął. Po drugie byłam umówiona na konkretną godzinę, lekarki o tej porze jeszcze nie było, a czekała tam jeszcze jedna kobieta do tej samej doktór, zapytałam na którą jest umówiona okazało się ,że na tą samą godzinę co ja, tak więc po godzinnym czekaniu weszłam do gabinetu, mówiąc że chce 3D doktorka odpowiedziała że 3 D najlepiej robić w 30 tygodniu ciąży, a nie teraz (co ciekawe czytałam że najlepiej koło 20 tygodnia bo potem już nic nie widać.. ) W końcu zobaczyłam swoją kruszynkę, łezka w oku się zakręciła i już wiem że to dziewczynka:)
Reasumując, fajne to 3D, ale nie warto po to jechać do Katowic.
Lepiej wykonać w Bielsku za mniejsze pieniążki i będzie się miało to samo
3D robi doktor Baliś w Bielsku i Żywcu ( w Bielsku może i 4d)
3D tak samo jest w klinice pod Bukami

wiki.JPG
 
Ostatnia edycja:
ja miaałam usg prenatalne w rudzie śląskiej w genomie płaciłam 150zł + chyba 15 za płytę ale nie pamietam dokładnie ile. byliśmy bardzo długo na badaniu wszystko nam wyjaśnili dokładnie, pani doktor była superowa miła i w ogóle. oni majapodpisany kontrakt z nfz jesli komuś sie należy darmowe badanie to zrobią. napewno na nfz dwa pierwsze są bezpłatne za trzecie trzeba zapłacić. jak by ktoś chciał to mam numer.
 
reklama
ja miałam robione również prenatralne bardzo dokładne ponoć, a jak się mój synek urodził okazało się że ma wadę serca, której nie wykryli na badaniach, a robiłam je dwa razy :(
 
Do góry