reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodziny naszych mężczyzn :)

no i ja tez gapa....:-(
jak mogłam zapomniec o urodzinkach Tescia mojej Wikuni....

Kristi życzę zdrówka,usmiechu na codzień i żebyście zawsze byli tak wspaniałą i kochającą się rodzinką..no i oczywiście życzę ukochanej córusi albo drugiego synusia:tak::tak:....Agatko całus dla męzusia w policzek oczywiście:-):-)
 
reklama
Kristi,
z okazji Twego święta życzymy Ci,
kolejnych dni,
miesięcy i lat pełnych miłości i radości,
ciągłego uśmiechu na twarzy
jak również tego, żebyś potrafił się cieszyć z życia
w każdym jego momencie...

Kasia,Zuza i Mariusz.
 
Kristi: alles gute und liebe zum Geburtstag! vor allem viel Glück und ein glückliches Leben mit Agatka und die Kinder (ich denke, dass du schon jetzt sehr glücklich bist, aber trotzdem)

Also zum Geburtstag viel Glück!!

Lena, Wojtek, Fasolinka und Marta.
 
Spóznione ale szczere życzonka dla Jacka:-):-)...spełnienia marzeń,jak najmniej problemów oraz samych radosnych chwil..zyczą Monika,Radek i Wikunia
 
moja druga połowa skończyła właśnie 40 lat! medal dla mnie za życie ze staruszkiem he he, ale starymi jajami się na razie nie zatruwam;-), sądząc po Damianku to jeszcze całkiem całkiem....:-D na razie 40-latek poszukuje rodzeństwa Damiankowi...
 
Ewanku to Wszystkiego Najjjlepszego dla mezulka i oczywiscie oby szybko znalazl to rodzenstwo dla Danonka;-):tak:
 
Ewan przekaz mezykowi najlepsze zyczenia zdrowka i wszystkiego czego zapragnie, no i niech sie bierze do roboty i sprawi Danonkowi rodzenstwo!!!
Pozdrowienia i gratulacje!!!!
 
Ewan przekaż proszę życzonka dla mężusia...spełnienia marzeń,zdrówka oraz żeby po raz drugi został Tatusiem....:tak::tak:
 
reklama
ewanku,dla Twojego krewkiego 40 - latka Artura ślemy najserdeczniejsze zyczenia urodzinkowe,niech sie spełnią jego cele i marzenia i koniecznie powiększy rodzinka!;-)
 
Do góry