reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Urodziny naszych mężczyzn :)

Piotrusiu,dużo zdrowia szczęścia ,pogody ducha,spełnienia marzeń i czego sobie życzysz życzą Kaja Damian i Nadia.
 
reklama
Dla Roberta i Piotrusia spoznione ale najszczersze zyczonka urodzinowe od mojej rodzinki!!!
Chlopaki badzcie zdrowi i kochajcie swoje zonki i malenstwa!!!
 
I my też,i my też obu Jubilatom życzymy wszystkiego naaaaaaaaaajlepszego!!!!!!!!!I stu lat życia w szczęćiu i miłości!!!!!!!!!!!!!!

Kasia,Zuzia i Mariusz.
 



KOCHANY Z OKAZJI URODZIN DUŻO ZDROWIA ,SZCZĘŚCIA ,ZADNYCH TROSK ,WIELE ,WIELE RADOŚCI Z ŻYCIA A W SZCZEGÓLNOŚCI Z ŻONY ,Z ALLANKA I TEJ NIESAMOWITEJ MAŁEJ ISTOTKI W AGATKI BRZUSIU ORAZ WSZYSTKIEGO CO TYLKO SOBIE ŻYCZYSZ
PRZESYŁAJĄ
Wiola ,Adam ,Adzia ,Kamil i oskar

przyjecie_www_gify_liq_pl%20(47).gif
przyjecie_www_gify_liq_pl%20(27).gif
 
oj ale gapy jesteśmy :zawstydzona/y: :sick:

Kristian życzymy samych pogodnych dni, spełnienia marzeń, ogromu radości przy wychowywaniu Allanka i Fasolki i masę szczęscia z Agatką.
 
Kristi!!!!!
Miłości,radości z bycia tatusiem i mężusiem,udanego życia zawodowego i zmagania się z zazdrością o tak śliczną żonkę! :-) Ola,Darek i Oliwier
 
Ojojoj, ale milo!!! Zatkalo mnie troche!!! Mimo ze te zyczenia sa dla Kristiana to mnie jakos tak wzruszyly!!! Dziekuje wam bardzo i Kristi pewnie sam tez wam podziekuje!!!
 
reklama
No i do nas tez Najserdeczniejsze Zyczonka dla Mezusia:tak:
Agatko usciskaj go od mojej rodzinki;-)
 
Do góry