reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodziny naszych mężczyzn :)

MARC !!!!!!!
Z OKAZJI URODZIN DUŻO ZDROWIA ,SZCZĘŚCIA ,ZADOWOLENIA Ż RODZINKI I DOBREJ PRACY I DUŻO DUŻO CAŁUSÓW
OD RODZINKI ZAGÓRSKICH
ptaszki_na_brokatowej_galezi.gif
 
reklama
Gapy z nas,zapomniałyśmy o zyczonkach dla Radka WIKI!!!:zawstydzona/y:

Radku!
Spóźnione,ale gorące i z serca płynące życzenia miłości,radości,spełnienia marzeń,dumy z Twoich dwóch księżniczek i zdrówka życzy Ola,Oliwier i Darek
 
I TO JAKIE GAPY:zawstydzona/y: :zawstydzona/y:


TEŻ SPÓŹNIONE ALE BARDZO SZCZERE ŻYCZENIA URODZINOWE ,DUŻO ,DUŻO ZDROWIA ,POCIECHY Z NAJBLIŻSZYCH A PRZEDEWSZYSTKIM BARDZO DUŻO SZCZĘŚCIA SPEŁNIENIA WSZYSTKICH WASZYCH MARZEŃ
ŻYCZĄ ZAGÓRSCY Z DZIEĆMI
purpheart1pq.gif



 
Radku drogi przyjmij i od nas spoznione choc od serca plynace zyczenia urodzinkowe!!!! Duzo zrdowka, milosci , malo pracy a duzo kasy no i oczywiscie zadowolenia z Twoich dwoch kobietek!!!!
Pozdrowienia od tesciow i ziecia!!!!
 
Oj..my tez jak zwykle spoznieni...tragedia

Radku - od nas najcieplejsze zyczonka zdrowka, szczescia i spelnienia wszystkich najskrytszych marzen:)
Caluski (oczywiscie tylko od Julki hehe)
 
Baaaaardzo przepraszamy za spóźnienie!!!!!!!!Ale podobno lepiej późno niż wcale;-) W każdym razie Radku,cgcemy Ci złożyczyć najserdeczniejsze życzenia urodzinowe!!!!Niech wszystkie Twoje dni będą pełne szczęścia,radości i... miłości od Twoich ślicznych kobietek oczywiście!!!!!!:tak:
 
...i ja sierota na koncu:-D ....
Radek...Wszystkiego Najwspanialszego z okazji urodzin!!!duzo miłości...radości...i samych cudownych chwil z rodzinką...

życzą...
Iwona,Michal...i Brianek:)
 
Kochane Radziu bardzo dziekuje za życzonka:tak: ,,,Jest pod dużym wrażeniem że dostał tyle wspaniałych życzeń ..:-):-) Teraz siedzi i mi wygaduje ,że ja mu zyczeń nie złożyłam ehhe:laugh2::laugh2: poprostu już nei pamiętam....
przesyła dla każdej buziaki(ale oczywiście w policzek) hehe:laugh2::laugh2:
 
reklama


SPÓŹNIONE ALE NAJSZCZERSZE ŻYCZENIA Z OKAZJI URODZIN ,DUŻO ZDROWIA ,JAK NAJWIĘCEJ SZCZĘŚLIWYCH DNI I SPEŁNIENIA WSZYSTKICH TWOICH MARZEŃ
ŻYCZĄ ZAGÓRSCY Z DZIEĆMI
m19.gif
 
Do góry