reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodziny, imieniny - sto lat:)

Wow, ale dzisiejszy dzień mnogi w jubilatów;-)
Więc
Pawełku etny wszystkiego dobrego na ten nowy rok życia, zdrowia, 0 kłopotów "sercowych", niespożytej energii w kopaniu piłki, radości odkrywania nieznanego świata;-)
Soniu mary rośnij zdrowo, nie dawaj mamie zbytnio w kość, raduj się słonkiem, deszczem, śniegiem , czyli każdym dniem.

I reszcie dzieciaków dziś urodzonych zdrowia, radosnego dzieciństwa i spełnienia marzeń
 
reklama
My z Pawełkiem dziękujemy za wszystkie piękne i szczere zyczenia :)

Składamy zyczenia :


Elizie (Wiewióra), Soni (Mary_Mary), Oliwierowi (Anja_27), Maksiowi (Agamir), Jeremiaszowi (Malina1979), no i Lence (aniSim:-))

1941778-illustratio-z-kucharzem-przygotowuje-wielki-tort-urodzinowy.jpg




 
A więc
Ilona212 - mam nadzieję, że choć nas trochę podczytujesz, życzę Twojej córeczce uśmiechu na buziaku, pogody na co dzień, radosnego dzieciństwa, spełnienia marzeń i samych cudownych chwil.
P.S. Pokaż się chociaż na chilę;-)

Wyjatkowa - szkoda, żeś nas opuściła , ale i tak Twojemu synkowi życzę pogody ducha, radosnych rodziców, zachwyconych Twoimi postępami,:-D


Innym dzieciakom z tego dnia, których nie miałam okazji poznać życzę cudownego dzieciństwa i radosnych chwil, które kiedyś będą wspominać jako najwspanialszy czas w swoim życiu.
 
Dzieki dziewczyny za życzenia. Dla wszystkich listopadowych jubilatów : STO LAT :-)


Ps. Podczytuje was czasami.
 
MAJECZKO I PATRYCZKU!!!

Z okazji urodzin życzę WAM:
- Aby każdy dzień miał kształt Waszych marzeń,
- Aby Waszą drogę ominęły wszelkie troski i niepowodzenia,
- Abyście przeszli życie w pełni, lecz zawsze pozostali sobą.
Życzę Wam jak najwięcej takich chwil, w których z uśmiechem na twarzy moglibyście powiedzieć: JESTEM SZCZĘŚLIWA/Y!!!


BirthdayTatty.jpg

 
reklama
Do góry