reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Urodziny, imieniny - sto lat:)

reklama
Martolinka, życzę Ci wszystkiego najlepszego, 100 lat, spełnienia marzeń, dużo zdrówka (szczególnie teraz), bezproblemowej ciąży i lekkiego porodu;-)
A tu tort dla Ciebie:-)
tort-nietypowy-na-urodziny1-415x325.jpg
 
Martolinko:
Wszystko, co było Twoim marzeniem,
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie mija z cichym westchnieniem
lecz się spełni w całości.
Wszystko, co piękne i upragnione
niech będzie w Twoim życiu spełnione!
 
Martolinka Ty jesteś kobietą która wie czego chce od życia. Jesteś młodziutka i tym bardziej imponujesz mi swoim podejściem do życia, rodziny, małżeństwa, macierzyństwa. Dla mnie jesteś optymistką i kobietą twardo stąpającą po ziemi. Cieszę się, że moglam Cię poznać i że udało się nam zaprzyjaźnić. Cóż mogę Ci życzyć w tym dniu: życzę Ci abyś była szczęśliwa, żeby dzieci dawały Ci wiele radości i milości, niech Twoje małżeństwo bedzie jak najstarszy rocznik wina MARTOLINKO sto lat !!!
 
Dziubasku dla Olafka wszystkiego co najlepsze może go spotkać w życiu, dużo miłości, młodszego brata wpatrzonego w niego jak w obrazek, super zabaw, radości z płynących dni i wszystkiego naj.
 
OLAFKU!!!

Misio Uszatek składa ci życzenia,
dużo radości i marzeń spełnienia,
autek pełne skrzynki,
by Cię kochały wszystkie dziewczynki,
byś mógł być zawsze sobą
i swą kroczyć drogą.

mis_uszatek.jpg


 
Dziewczyny takie śliczne życzonka wklejacie, ze mi aż wstyd bez żadnego obrazeczka, ale nie mam czasu szukać.

Marta - spóźnione ale szczere życzenia. Jestem super babka, trzymaj tak dalej :)))
Olafku - dużo zdrówka i uśmiechu na buziaku :*
 
reklama
Dla wszystkich dzisiejszych i ostatnio przeze mnie pominiętych jubilatów

100 lat, 100 lat...!!!
 
Do góry