reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Urodziny, imieniny - sto lat:)

reklama
KACPERKU!!!

Życzę Ci, aby każdego dnia spotkało Cię coś zaskakującego. Powinno to być coś, co wprawi Cię w zadumę. Nie tylko wielkie sprawy wywołują zdumienie i zachwyt; najczęściej wystarczą małe, powszednie rzeczy i wydarzenia: taniec motyla, rozkwitający pączek, śpiew słowika nad polami...


you.jpg
 
MARTOLINKO TY PIPKO!!!!
Nic się dzisiaj nie przyznałaś, a ja nie mam pamięci do dat więc wybacz!!!!

blagam.gif
blagam.gif
blagam.gif



KOCHANA!!!!

Niechaj skrzydła motyla

całują promienie słońca.
Niechaj wybiorą Twoje ramię
na swą bezpieczną przystań
i przyniosą Ci szczęście, miłość i dobrobyt.
Dzisiaj, jutro, zawsze!

daje%20bukiet.gif

 
Martolinka - jak to mówi moje starsze dziecię, masz dzisiaj stolaty, więc składam Ci najserdeczniejsze życzenia, aby Twoje zamierzenia dalej tak się realizowały jak do tej pory, aby maleństwo które nosisz było prawie bezobsługowe, a kochane i zdrowe, małżon dalej był taki cudowny jak jest i żeby wszystko się Wam układało;-)
 
Martolinko, kobito cóz ja Ci bede pisać. Sama dobrze wiesz czego od życia chcesz, więc tego Ci życzę. A poza tym niech bynajmniej bedzie tak jak jest i niech Cie otaczaja tacy fajni ludzie jak dotychczas
obchody-urodzin-background-pixmac-ilustracja-66241731.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
No no nie rozpędzaj sie za bardzo :D Pogadamy jak się rozpakujesz, a poza tym nie moge teraz wpaść do Ciebie z szampanem chociażby ze względu na mój lekki rozstrój żołądka. Pogadamy kiedy indziej na ten temat :D
 
Do góry