reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

URODZINY I GRATULACJE

reklama
ja trafilam do Was z kwietniowek z super wiadomosci!!!
KASIULA MATULA dzis w nocy urodzila sliczna coreczke!!!!!!!!!!!!!!!!
o godz 3.30 malutka byla juz na swiecie a okolo 23.40 Kasia pojechala do szpitala
jak bede miala jakies fotki to napewno wam pokaze:):):)
Pozdrowienia od Kasi i jej malenstwa:)
 
nasza kasiula matula ????????????? ale szybki porod,nawet nie miala objawow,ale sie ciesze pozdrow kasiule od nas teraz po glebszym zastanowieniu tez juz chce.alez fajnie

no i zaczynamy sie sypac,czekamy na relacje poporodowai zdjecia coruni
 
jejku jak czytam ze juz jest nowa mama to ogarnia mnie doslownie wielkie podniecenie
i taki szybki porod kazdy by chcial miec,szczesciara
 
Faktycznie szybko i tak nagle, przecież wczoraj jeszcze była na BB i nic nie pisała, że coś się zaczyna dziać.
GRATULACJE!!!!!!
 
Kasia super gratulacje.....


dziewczyny zdradźcie jakis sekret na ten poród wy rodzicie a ja czekam i czekam...
 
reklama

Podobne tematy

Do góry