reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

URODZINY I GRATULACJE

reklama
Pytia, gratuluje synka:)

cudowny jest, a jakby co to wiesz, Amelka w kolejce czeka:) siedzimy i zdjecia ogladamy i az okrzyki radosci wydaje ;D
 
Benita przesyła pozdrowienia dla wszystkich pszyszłych mam i dla tych które już nimi zostały.
Poród odbył się w szpitalu na żelaznej i jak pisała - wszystko jest ok i personel wszedzie super.
 
Właśnie wróciłem ze Szpitala Św.Zofii w W-wie od moich Kochanych dziewczyn. Obie czują się dobrze, a nawet bardzo dobrze. Majka pierwszy raz ssała cycocha i aż mruczała z zadowolenia. Mała jest zdrowa, a Benia dochodzi do siebie po cesarce. Benia dziękuje za wszystkie życzenia i gratulacje i nawet nie dostałem bury za pisanie na forum pod jej nickiem. Pozdowionka dla wszystkich przyszłych i obecnych mam od Beni, Majki i odemnie czyli od bartoliniego !!!
Trzymać pierwszy raz na rękach swoje maleństwo to magiczna chwila !!! ;D
 
Oj faceci! Jesteście jeszcze bardziej wrażliwi niż my - babeczki :) Świetnie jest czytać o kimś i o czymś, kto i co jest dla Was ważne!! Pisz więcej i dawaj znać co się dzieje z dziewczynami....
 
reklama

Podobne tematy

Do góry