reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

URODZINOWO: I roczek i dalej;)

reklama
Wiola wszystkie fajne ale mnie najbardziej podoba się ten z figurka. Ja będę zamawiala tort z putka.pl poleciła mi koleżanka że dobre i fajne (i niedrogie bo 44zl/kg) ale kierując się Emilki upodobaniem to chyba muszę zamówić z zygzakiem mcqueenem
 
ja, jak pisałam będę sama piekła torcik dla Kubusia i będzie to okrągły mały biszkopcik, przełożony bitą śmietaną i owocami (sama ubiję, nie znoszę tego tłustego posmaku gotowej z sprayu), a na górze jakoś wykombinuję jakąś rybkę MiniMini, którą Kubuś uwielbia i jak ją widzi na ekranie to szaleje z radości :) tylko na bank nie będęobkładała tortu żadnymi masami cukrowymi, marcepanowymi itd, mała inspiracja:

tort_rybka_minimini.jpg
 
Ostatnia edycja:
Kota super pomysł:)
Ja też jestem przeciwnikiem tych sztucznizn na torcie,pięknie wyglądaja,swoje ważą a do tego są obleśne:(


My w cukierni mamy 38zł za kg i myśle nad motywem...Patryś od razu bawił sie puchatkiem,a Nadinka wszystkim;) nie ma ulubionego;)
 
dziewczyny ja też długo myślałam nad tortem i chciałam robić z masy cukrowej myszkę Miki.
te torty są śliczne, takie kolorowe, ale stwierdziłam, że te torty są po prostu niesmaczne bo strasznie słodkie i tak naprawdę mało kto w ogóle to zjada.

więc chyba zrobię tradycyjny tort piętrowy- albo okrągły albo kwadratowy, ozdobiony owocami, bitą śmietaną a ewentualnie na górze postawię małą figurkę myszki Miki.

Salsik- proponuję dla Twoich księżniczek diademy :-) albo korony :-)
 
ja tez będę robila sama torcik, uwielbiam z bitej śmietany takiej prawdziwej, ale jednak tym razem chyba pojdę w krem czekoladowy lub waniliowy,
co do masy cukrowej, ja nie mam nic przeciwko, choc nie umiem takich cudeniek pięknych, ale kilka razy robilam , i sama zaznaczałam gościom żę to pełni funkcję ozdoby raczej i masa z reguły zostawala na talerzu, tylko dzieciaki probowały. Ale jak ktoś kupuje to wagowo to faktycznie duzo wiecej wychodzi

freiya to co udalo ci się przekonac M. do zamawiania tortu a nie pieczenia przez szanowną teściową??


ja postanowilam zrobic dzieciakom pewną frajdę i w ramach aktywnych urodzin zrobię mufinny i krem ale kazde z dzieci będzie musialo samo przyozdobic ciastko kremem(uzywajac koncowek cukiernicznych itp) oraz kolorowych m&m zelkow pianek itp itd widzialam gdzies taki patent i dzieciaki bylyyy mega zadowolone.
 
reklama
Violett- ale fajne te hello Kity:)
Kota-u nas na poczatku byl Kubus Puchatek a teraz mysle nad czym innym młody uwielbia Tuli (z Baby TV) jeszcze zobacze bo moze mu sie jeszcze odmienic...Ja to nie mam weny co do robienia tortów:zawstydzona/y:tym bardziej chrzestna sie oferowała to dla mnie lepiej:)

Wkleje kilka tortówktóre mi wpadły w oko jest ogromny wybór;)

1.jpg2.jpg5.jpg6.jpg8.jpg


A tu dla śmiechu torcik mistrzostwo świata!!!!
10.jpg
 

Załączniki

  • 3.jpg
    3.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 133
  • 4.jpg
    4.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 191
  • 7.jpg
    7.jpg
    36,8 KB · Wyświetleń: 133
  • 9.jpg
    9.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 859
Ostatnia edycja:
Do góry