reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uplawy ?

Anka211

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Marzec 2022
Postów
42
Witam mam do was czy miałyście brązowe uplawy w ciąży? Mam je już 2 tygodnie raz są ciemniejsze raz jaśniejszy brąz ,ginekolog twierdzi że nic złego jednakże powiadomił mnie że jeśli się zacznie plamienie krew to odrazu do szpitala to mnie zaniepokoiło
 
reklama
Ja mialam z przerwami przez pierwsze 2 miesiace. Nawet raz bylam na izbie przyjec bo mnie to niepokoilo. Powiedzieli mi dokladnie to co tobie ze nic sie nie dzieje i zeby sie zglosic jak bedzie krwawienie. Teraz 20 tc i wszystko jest w porzadku. A bierzesz chociaz jakis duphaston?
 
Ja mialam z przerwami przez pierwsze 2 miesiace. Nawet raz bylam na izbie przyjec bo mnie to niepokoilo. Powiedzieli mi dokladnie to co tobie ze nic sie nie dzieje i zeby sie zglosic jak bedzie krwawienie. Teraz 20 tc i wszystko jest w porzadku. A bierzesz chociaz jakis duphaston?
Luteine Popochwowo no i kwas foliowy
 
To raczej zabezpieczona lekami jestes. Nic wiecej raczej nie zrobisz. Jedynie sie oszczedzaj i duzo odpoczywaj, a bedzie dobrze :-)
 
Do góry