reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

Leanne

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Styczeń 2023
Postów
725
☀️Drogie Panie zaczynamy lipcowe testowanie,
Witajcie na lipcowych kreskach!☀️



🗣️🗣️

🚦 ORGANIZACYJNIE 🚦
  1. Jeśli chcesz brać udział w dyskusji - zapisz się na testowanie 🎯. To może być dzień spodziewanej miesiączki, a nawet już 8dpo - wybór należy do Ciebie 😉 Po co? Byśmy mogły razem odliczać, wspierać się w oczekiwaniu, dzielić emocje z tym związane i otrzymać wsparcie ❤️
  2. Jeżeli z jakiegoś powodu nie testujesz, a chcesz z nami porozmawiać - zapisz się na ławeczkę/pauzę.
    Pierwszą zasadą wątku jest, żeby uczestniczyły w nim jedynie zapisane dziewczyny.
  3. Jesteś tu nowa albo dopiero odnalazłaś ten wątek? Napisz nam nieco o sobie i o swojej historii starań. 📝
    Dodaj też awatar - będzie nam Cię łatwiej zapamiętać 😊
  4. Tworzymy tutaj przyjazną społeczność, dlatego pamiętajmy o wzajemnym szacunku i empatii - tak, aby każda z nas, niezależnie od swojej historii, mogła się tutaj czuć swobodnie i bezpiecznie 😇
  5. Unikamy rozmów o dzieciach i tematów typowo mamusiowych - wiele z nas wciąż czeka na swoją pierwszą pociechę i takie rozmowy mogą być po prostu przykre lub nawet bolesne.
    Na szczęście na forum są też wątki tematyczne dla mam, które łatwo znaleźć 😏
  6. Tutaj nie istnieją „złote rady” o magicznej mocy odpuszczania, wyluzowania, napicia się wina i wyjazdu na wakacje - takim „radom” stanowczo dziękujemy i mówimy NIE ⛔
  7. Najważniejsze - TEN WĄTEK NIE SŁUŻY DO OCENY TESTÓW CIĄŻOWYCH PRZYPADKOWYCH OSÓB!
    Zdjęcie testów ciążowych mogą tu wrzucać jedynie zapisane dziewczyny 🎯🎯🎯

Od dawien dawna ten wątek (tzw. „kreski”), mimo że nie jest prywatny, objęty jest zasadą, że udzielają się tu jedynie zapisane dziewczyny. (patrz pkt 1).
Pamiętajmy, że wystarczy miejsca dla nas wszystkich, szanujmy nawzajem siebie i tę przestrzeń, w której wiele z nas jest od lat 🥲i chce się czuć bezpiecznie
🙏🏻

Życzę Wszystkim razem i każdej z osobna powodzenia 🫶🏻🤞🏻

Lipiec jest NASZ!
❤️LOVE❤️

📆Kalendarz testowania:

☀️1.
☀️2.
☀️3. @klaudia16
☀️4. @skye11 @Ann2907
☀️5. @fckathy @LadyCaro
☀️6.
☀️7. @dorota8🎊👑 @StaraStaraczka
☀️8. @Bambi199027
☀️9.
☀️10. @Sharley
☀️11. @Leanne @paola121214
☀️12.
☀️13. @Gosia0132
☀️14. @krasulkaa @Patka2207
☀️15.
☀️16.
☀️17.
☀️18. @Cywil87
☀️19.
☀️20. @Lilli2
☀️21. @mammania @Tinulka
☀️22.
☀️23.
☀️24.
☀️25.
☀️26. @spoko23 @morticia_adams @ugo
☀️27. @spekoppar_
☀️28.
☀️29.
☀️30.
🌞31. @fckathy



Ławeczka/Pauza
⏳@MyszkaMiki30
⏳@Sylwkachmiel997
⏳@AnitaaP.
⏳@anela92
⏳@penguinlicious
⏳@Aileen31
⏳@Lilayne
⏳@Nelliel
⏳@Aga993
⏳@Anka2803
⏳@annn1
⏳@amusedxxx ️
⏳@olka11135



👑 Tego dnia urodzinowe życzenia składamy
👑 7.07 @dorota8
👑 15.07 @fckathy
👑
👑
👑

Legenda:

  • pozytywny test 🍼
  • okres🩸
  • negatyw / cykl bezowulacyjny / brak okresu ⛔


🩷❤️🩷❤️🩷❤️🩷❤️🩷❤️🩷❤️🩷❤️🩷❤️🩷❤️🩷❤️🩷❤️🩷❤️🩷❤️🩷❤️🩷❤️🩷
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja będę testować 4.07, to mogę się zapisać. Mimo, ze wiadomo, że sensu to nie ma 😅 ale niech będzie prawilnie.
 
Ja poproszę testowanie na 26.07. Możliwe, że po monitoringu zmienię na wcześniejszą datę ☺️
ja to sie postaram do piatku jakos ogarniać, wiecie słonce plazing :d
ja będę testować 4.07, to mogę się zapisać. Mimo, ze wiadomo, że sensu to nie ma 😅 ale niech będzie prawilnie.
Przestan, nadzieja zawsze jest :d
Mialaś racje z ta Turcją, po 3 dniach jestem juz brązowa :D , ja juz tu nie przyjade ot tak bez hotelu i all...za nic
Siostra mówiła, że w POlsce tez dobra Turcja :D
 
ja to sie postaram do piatku jakos ogarniać, wiecie słonce plazing :d

Przestan, nadzieja zawsze jest :d
Mialaś racje z ta Turcją, po 3 dniach jestem juz brązowa :D , ja juz tu nie przyjade ot tak bez hotelu i all...za nic
Siostra mówiła, że w POlsce tez dobra Turcja :D
a czemu?
No ja byłam w Turcji na all inclusive i było lux!
Taki mieliśmy widok z okna:
1719689305178.png
 
a czemu?
No ja byłam w Turcji na all inclusive i było lux!
Taki mieliśmy widok z okna:
Zobacz załącznik 1644024
ooo pieknie ;d
ja nie bede pokazywać widoku z okna :d
haha mamy mieszkanko z airbn - calkiem spoko, ale w srodku miasta.
do najbliższej plazy z 500 metrow ale upale te 500 m to jak 2 km ;d i wszedzie nagabujący Turcy
Tak więc, jesli Turcja to jak wyżej u Ciebie all inclusive
 
reklama
ooo pieknie ;d
ja nie bede pokazywać widoku z okna :d
haha mamy mieszkanko z airbn - calkiem spoko, ale w srodku miasta.
do najbliższej plazy z 500 metrow ale upale te 500 m to jak 2 km ;d i wszedzie nagabujący Turcy
Tak więc, jesli Turcja to jak wyżej u Ciebie all inclusive
no, Ci nagabujący Turcy to jest słabe. My w sumie byliśmy tylko raz na bazarze i tak "zachęcali", że odechiało mi się oglądać rzeczy nawet :D
A w hotelu zupełnie co innego. Kulturka.
No ale podrywali mnie Turasy, jeden nawet poczekał, aż przy kolacji mąż pójdzie po herbatę, podszedł do stolika i zaprosił mnie o 22:30 na drinka... także w dupie miał, że z chłopem jestem 😅
 
Ostatnia edycja:
Do góry