reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umawianki...

reklama
Dobra boję się  ;D
I będę  ;D
Tylko byle nie rano bo ja o 9 to dopiero wstaję  ;D (Znaczy kole południa może być)
 
luszke ze soba zabierz... ;)

ja w sumie nie widze powodu, zebysmy wszystkie musialy akurat o tej samej porze... ;)
ja najchetniej przyjechalabym jak najwczesniej... szoping odwalila z samego rana, potem spokojnie na lodziachy - i wtedy bysmy sie zebraly wszystkie, razem z tymi co nie szopinguja lub wola pospac... a jak sie Arkadia ludem napelni, to gdzies na spacerek...

.... no nie wiem... co wy na to???
bo latanie po sklepach o 15/16 w zatloczonym centrum, ze zmeczonymi dziecmi, juz mi troche przestaje podobac... :)
 
Dobra, no to ja jak zwykle się zapytam. Gdzie jest Arkadia? :)

Ja tam po sklepach bym polatała bo stęskniłam się za czymś nowym.

Pewnie jak zwykle 11?
 
Kurcze i znowu mnie nie będzie :( - wyjeżdżamy...bardzo chciałabym was poznać - następnym razem .........
a w ogóle to dobry wieczór!
 
qrcze kobietki
już miałam napisać że super i do Arkadii napewno dojadę ale przypomniał mi małż że mamy w piatek wizytę u ortopedy po południu więc chyba znów nie dojadę
g045.gif

a też juz sie cieszyłam ze poznam więcej październikówek.... :(
 

uuuuuuuuu szkoda ze jednak Arkadia........... napiszcie czy czwartek czy piatek to mzoe przyjde ale nie obiecuje, dla mnie Arkadia jest na szybkie zakupy i do domu a nie na dlugie siedzenie ;)
 
reklama
Ja idę i na shopping i na lody! Teddy ma rację, shopping rano jest OK,koło 15:00 to dramat.
 
Do góry