reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umawianki...

reklama
A może w takim razie żeby nas więcej było i trochę mniej ludzi zamiast w piątek spotkamy się w poniedziałek, co?
Bo w piątki to faktycznie ludu pełno w Arkadii.
Tzn jeśli nie chcecie zmieniać to i w piątek przyjadę,
ja tylko proponuję :p
 
Ja na poniedziałek póki co nie mam planów, więc mogę :) Co racja to racja, od piątku zaczynając do niedzieli ludziki oblegają centra handlowe ... nudzi im się czy co?
 

w Arkadii sa ludzie od poniedzialku do niedzieli w liczbie tlumnej ;) .... ale jak chcecie to sie tam umawiajcie ;) tylko poprosze na priva wiadomosc o kotrej i kiedy to zajde choc na chwilke
 
Super! W poniedziałek jak najbardziej
a030.gif

(o ile mnie tu nie zasypie) bo teraz mamy czwartek i piątek wizyty u "doktorów" a później w następną środe...
 
reklama
luszka pisze:
Super! W poniedziałek jak najbardziej 
a030.gif

(o ile mnie tu nie zasypie) bo teraz mamy czwartek i piątek wizyty u "doktorów" a później w następną środe...

Luszka! Ty zawsze masz gotową wymówkę, nawet na przyszłość :laugh:
 
Do góry