reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umawianki...

reklama
Doxa pisze:
luszka pisze:
Super! W poniedziałek jak najbardziej 
a030.gif

(o ile mnie tu nie zasypie) bo teraz mamy czwartek i piątek wizyty u "doktorów" a później w następną środe...

Luszka! Ty zawsze masz gotową wymówkę, nawet na przyszłość :laugh:

święte słowa
 
Nie wymówke tylko biorę taka ewentualność pod uwagę że mnie na tym moim za..piu zawiać może ;D
ale co tam...
tak jak pisała Patka na sanki przerobię ;D
Tylko ten ołówek musze skombinować ;D
 
to ja juz sie nie wypowiadam... ja mam wszedzie dojazd i nigdy mnie nie zasypuje... wiec sie umawiacie miedzy soba, a ja dojade...
 
acha... teraz doczytalam, ze chcecie poniedzialek...

to ja niestety nie moge, bo musze zawiesc o 11 korekte do pracy...
to mi do Arkadii kompletnie nie po drodze, a na 13 mi sie nie chce jechac...
 
oo ja w poniedziałek też nie mogę :mad:

ale w piątki, jakbysmy wczesniej zaczęły ro nie jest źle. 11 najpóżniej spadamy stamtąd najpóźniej o 15 i jest git.
Shady tłumy wszędzie, takie miasto,, ale ja czesto tam od rano bo robię zakupy nie jest źle.
Dla tych, które tłumów nie lubią, ale za to dym papierosowy, to polecam klifa. na dole kawiarnia dość spora, tylko na shoping mało fajnych miejsc, ale mother care jest!
h&m nie ma.
Całuję, dostosuję się, ale w poniedziałek niestety nie mogę.
w przyszłym tygodniu gorzej bo Olka raca i już bedę uwiązana.
 
No to sprawa się chyba rozwiązała, myślę, że zostańmy przy piątku. A dla spragnionych może być dodatkowo poniedziałek.
Na 11:00 postaram się dotrzeć, najwyżej na dzień dobry będe musiała przebrać moją panienkę albo przynajmniej przewinąć ;)
 
ja jestem tego zdania ci Malgos... zaczac jak najwczesniej i o przyzwoitej porze skonczyc... raz w zyciu mozna wstac ze sloncem... ;)

tylko ja bym szoping dorzucila przed spotkaniem...
 
reklama
Butiki otwierają o 10.00 ale samo centrum chuba od 8.00 czy jeszcze wcześniej, bo tam carffur jest.
ja tez dotrę ok 10.00 bo shopping muszę robić, a w tłumie się dekoncentruję ;)
 
Do góry