reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umawianki...

reklama
No to się może wybierz.... a jak Ty się wybierzesz to i reszta się zbierze, bo bez Ciebie najwyraxniej nie dają rady. Tylko błagam, nie sobota, dobra?
 
niedziela pasuje,teraz namawiam K. ,zeby mnie do was dowiózł.Na razie marudzi , że Nadulka po chorobie,kaszląca, a ja w tłum ludzi chce...
 
I co było spotkanie? Ja w niedzielę nie mogłam, byłam na urodzinach ... 18-tych ... mojego chrześniaka. Jeny ale stara jestem :-(
 
reklama
spotkania nie było. Doxa, nie martw się ,mój chrześniak w październiku skończył 21 lat:szok: ale ja starucha...
 
Do góry