reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Udało się!!

Witaj karoo :)
Gratuluję ciąży :) Uważaj na siebie i maluszka, skaczące cisnienie może być groźne dla dzidzi, ale jak będziesz się stosować do wskazówek lekarza to wszystko powinno być dobrze :) Nie zamartwiej się, dużo kobiet ma podwyższone ciśnienie i rodzą zdrowe dzieci, najważniejsze to dbać o siebie i maluszka :)
 
reklama
AGUSIA24 -- nie moge uwierzyc, ze tyle juz przeszlas. Supe fajnie, ze sie udalo i jestes mama.
TETLA-- serdecznie gratuluje i chce dolaczyc do Ciebie jak najszybciej !!!!
Goraco tego pragne, czy mozesz opisac co wlasciwie spowodowalo, ze tym razem sie udalo(jesli oczywiscie czujesz potrzebe podzielenia sie swoja historia) ?
 
Cześć Wiktoria. Właściwie to nie wiem co spowodowało, że wkońcu nam się udało.Ale myślę że, pomógł fakt, że przestałam uporczywie myśleć o ciąży.Wiem, że łatwo powiedzieć : nie myślcie o tym, zmieńcie klimat itp itp.......... ale jednak to prawda. My po prawie ośmiu latach w zasadzie pogodziliśmy się z myślą że nie będziemy rodzicami, przestaliśmy o tym mówić, ale nie stało się tak bo tak trzeba było, po prostu moment pogodzenia z bolesnymi faktami nadszedł sam a wraz z nim niespodzianka ......... dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Na razie jeszcze jest w brzuchu , no ale już nie długo. I muszę wam powiedzieć że gdyby nie ruchy Michasia, obraz na usg i bicie serca które słucha lekarz to chyba bym nie uwierzyła że to ja jestem w ciąży. Pozdrowienia dla wszystkich :D :D :D :D
 
Dzięki za przywitanie, nie było mnie w domku i jak wróciłam to nie mogłam odszukać wątku bo trochę się poprzenosiło ich (ale to chyba w ramach porządków?) Ale już się zorientowałam gdzie co jest. Elżbietko mam ochotę przesłać wam tysiące, miliony fluidków ale nie wiem czy to jest jakiś specjalny rytuał? Może napisz jak to się robi ..........Pozdrowienia
 
karoo-kp - ja tez pod koniec ciazy mialam skoki cisnienia, max. 155/100. lezalam juz w szpitalu i czekalam na porod, bardzo sie denerwowalam i to dlatego. lekarze dawali mi czasem delikatne srodki uspakajajac, np. neospasminke. postaraj sie wyluzowac, moze wezmiesz urlop na studiach i magisterke obronisz jednak za roczek. pomysl o tym... buziaki i dyuzo zdrowka
m
 
tetla , a no w ramach porzadków, bo było po kilak watków na ten sam temat :)
a fluidki mozesz słac jak tylko chcesz. u nas dziewczyny używają do tego różnych znaczkow, np ~ taki znaczek to jest jeden fluidek ;), albo taki *,^. tak ijak ci sie podoba :). tylkonapisz ze to fluidki dla nas :D ;)
 
reklama
Do góry