reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Uciazliwe objawy

Potwierdzam wypowiedzi koleżanek, moje źródła także donoszą że skracanie się szyjki objawia sie bólami @.
 
reklama
A czy te bóle @ mają jakąś częstotliwość? Bo mnie dorwały na prawie 1h i w końcu łyknęłam no-spę :zawstydzona/y: U Was też takie długie się trafiają?
 
Esia ja mam te bóle codziennie-aż mi się wymiotowac chce. Mam je conajmniej 3 razy dziennie po ok. 0,5 godz. lub dłużej
 
Zartujesz Siwucha?? No to sie wycierpisz - ale slyszalam ze to dobrze po ponoc porod wtedy latwiejszy, ale ktoz to wie na pewno. Choc to by bylo sensowne - bo jak teraz ci sie rozwiera to przy porodzie bedzie mniej roboty:tak:

No dzielna jestes...
A czemu chce ci sie wymiotowac? Z Bolu?:szok:
 
miejmy nadzieję że będzie łatwy poród. Wymiotować mi sie chce właśnie przy tych ciągnięciach okresowych. Zawsze jak mi się zbliżał okres i te bóle to tak miałam-nie mam wtedy apetytu, wciskam w siebie na siłe bo mnie mdli. Ale te bóle nie takie straszne-poprostu. Ale przy tym chce mi się siusiu i kup....:-) takie parcia mam
 
Siwucha trochę mnie uspokoiłaś - bo ten wczorajszy godzinny mnie przestraszył :szok: To w takim razie - gdyby wróciło - nie będę panikowała i leciała po no-spę, bo faktycznie lepiej iść do porodu z krótką i rozwartą szyjką :tak:
 
reklama
A ja znowu mam gorsze dni od wczoraj,boli mnie brzuszek ale tak po bokach jakby mięśnie.Prawie cały czas leżę co niestety skutkuje zgagą ,takie uczucie jakbym gardło miała już poparzone kwasami żołądkowymi-tragedia.Byłam w sobotę u gina powiedział że szyjka jak stąd (Lublin) do Szczecina, a ja już bym tak chciała urodzić.......
 
Do góry