reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uciazliwe objawy

Derylka - no to GRATULACJE po 2-jne. Pewnie nie bylo wam lekko - strasznie przykre to to ...JA sobie nie wyobrazam - musisz byc bardzo dzielna :tak:

Wiec, mysle ze twoj lekarz ma racje. Ja tez bym nie podjela w takiej sytuacji ryzyka;-) niech malutki sie bezpiecznie wykluje. :-D:-D
 
reklama
A mi juz zaczyna brakowac ciuchow. Nie mieszcze sie w 2/3 ciazowych ktore nosilam przez ostatnie miesiace - poprostu brzusio urosl.... Kurka wodna nooo. Chyba sie skonczy tak ze bede Mojego t-shirty nosic i basta.
 
Haha na mnie tez ciazowe ciuchy sa zaciasne:szok: Normalnie spodnie mi sie wpijaja w brzuch. Wiec po domu chodze pol-nago z brzuchem na wierzchu:-)
 
to ja mam pod tym względem dobrze. ciążowe spodnie są jeszcze troszkę spore, a bluzek nie kupowałam tylko chodzę w dawnych-tych luźniejszych.

wczoraj się wkurzyłam-cały dzień do kibelka, bo coś jak biegunka, a wieczorem mdłości. wrrrrrrr

jak to dobrze,że finał już blisko.
 
Derylko myślę że cc jest podyktowana głównie ze względu na twoje bezpieczeństwo, jeśli miałaś ostatnio jakieś operacje czy jakiekolwiek chirurgiczne interwencje..:confused:
Moja siostra miała 3 lub 4 razy ciążę ektopową za każdym razem zakończoną interwencją chirurgiczną i jak już udało im się szczęśliwie zajść i donosić dzidzię to lekarz innego rozwiązania jak przez cc nie przewidywał bo obawiał się że blizny po poprzednich operacjach mogłyby się rozejść w trakcie wysiłku przy porodzie naturalnym, a to groziłoby poważnymi komplikacjami.
 
Derylka wiesz, zgadzam się z Twoim lekarzem i w takiej sytuacji też wolałabym cc. Czytałam o wielu ciężarówkach po poronieniach i faktycznie większość z nich ma cc. Będzie dobrze :-)

Siwucha biedna jesteś z tą opuchlizną... Niestety, niewiele da się na to poradzić...

Planowałam iść dzisiaj na zakupy ale po wyjściu do furtki zmieniłam zdanie :baffled: "Na oko" to padłabym jakieś 100m od domu. Rane, co za skwar...
 
fakt, skwar straszny. Jak ja wspolczuje sierpniowkom:szok: Mam zamiar znow zrobic rundke po truskawki (zbankrutuje niedlugo...) ale chyba troche poczekam w chlodnym pokoju:cool2:
 
No właśnie ja chciałam iść po truskawki, czereśnie i wszystko to, na co zrobiłyście mi smaka :dry: Ale teraz to szans nie ma - wystarczająco słabo mi jak siedzę w chłodnym pokoju...
 
Esia, a skąd wzięłaś chłodny pokój?????? Ja mam balkon od wschodu i właściwie już prawie słońca nie mam, poza tym mam zasłonięte żaluzje a i tak jestem juz UGOTOWANA!!! Po prostu cała się kleję - tylko siedzę i dmucham sobie na gors. No a poza tym i tak muszę iść po zakupy i - co się właśnie dowiedziałam - mogę odebrać wynik na paciorkowca. Biorąc pod uwagę że badania robiłam w czwartek a wynik jest dziś, to chyba dobrze wróży, nie????:-)
 
reklama
Dziewczyny nadają burze, więc może lepiej po deszczyku na spacerek po zachciewajki wyjść.. Ja siedzę z dzbanem wody z cytryną i odem i nie wychylam nosa na zewnątrz :tak:
 
Do góry